Hoşgeldin Ziyaretçi! Üye değil misin? Hemen Kayıt Ol!

Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6
1 ziyaretçi konuyu incelemekte.
2 kişi tarafından beğenildi.

2016 Yılı EN'leri KAZANANLARI! | #2016yilienlerikazananlari
Sheron tarafından 01 Ocak 2017 tarihinde açıldı. (106 Cevap, 90547 Görüntüleme)
Sayfayı Paylaş:

Trevor Philips Industries
* *
Mustafa Kemal
: 245 GP
Kazanan herkesi tebrik ederim :)

Sensiz forum ne güzeldi.

Sən nə deyirsən qa

<< Bu mesaj mobil sürüm kullanılarak gönderildi. >>
Yok
0

Madrazo Cartel
* *
zorunamı gitti hayin
: 320 GP

Sensiz forum ne güzeldi.

Bence o bu forumdayken sen burada olmamalısın senin yerinde olsam forumu bırakırdım.
+3

The Lost Brotherhood
*
www.AnkaTeam.org Anka Team Turkiye Owner
: 190 GP

Sensiz forum ne güzeldi.

Bence o bu forumdayken sen burada olmamalısın senin yerinde olsam forumu bırakırdım.

Şimdi birşey diyeceğim kalbin kırılacak. Demiyorum o yüzden.
+1

www.AnkaTeam.org

Ballas
* * * *
PAWN Coder
Emir Köseoğlu
: 645 GP
Tüm EN'leri tebrik ederim. Bu sene gerçekten verimli bir yarışma oldu. Umarım seneye çok daha iyisini gerçekleştiririz. Hwang hayırlı olsun sana da, iyi oyunlar. :)

Teşekkürler. :)
+1

Every accomplishment starts with the decision to try.
Los Santos Triads
* * *
HAN
: 215 GP
Tebrikler arkadaşlar
Yok
0

WS10
Varrios Los Aztecas
*
aka Jiaxe // Web & PAWN
: 50 GP
Bu hesaba geçmeseydim tüm kategorilerde tabii ki ben kazanıcaktım.

Kazanan arkadaşları tebrik ederim.
Yok
0

(1 kere düzenlendi. Son Düzenleme: 09 Ocak 2017 - iCrystal)

vLF - www.vlfrpg.com - Le début de la fin.
Varrios Los Aztecas
*
SA-MP & CS:GO
: 10 GP
Bu yarışmaları kazananlar kim mi? Meydan boşken burada takılıp prim kasanlar tabii. Neyse ben kaybettiğim için kızgın değilim, hak etmeyenler kazandığı için üzgünüm. Keşke şu oyları verirken "ha bu gta samp oynuyodu verim bari." diye düşünüp oy kullanmasa.
+1

Ballas
* * * *
PAWN Coder
Emir Köseoğlu
Bu yarışmaları kazananlar kim mi? Meydan boşken burada takılıp prim kasanlar tabii. Neyse ben kaybettiğim için kızgın değilim, hak etmeyenler kazandığı için üzgünüm. Keşke şu oyları verirken "ha bu gta samp oynuyodu verim bari." diye düşünüp oy kullanmasa.

Meydanın dolu olmasını mı beklesinler? Ve neyin primini kasıyorlar? Şu düşünce yarışmayı kazananlara karşı saygısızlık olmakla kalmayıp insanların ne kadar haset ile dolu olduğunun göstergesidir. Forum her zaman açık ve kimse böyle düşünmez. Kimlerin hak edip etmediği de tamamen senin görüşündür ben görüşüne katılmadığım tarafı eleştirdim. Bunların da bir mantığı olmalı çünkü.

Bu arada " ha bu gta samp oynuyodu verim bari. " diye düşünmek yerine " bu akşam yemekte et yemeği yedi o yüzden buna verim bari. " diye düşünmesini beklemiyordun umarım. Kaybettiğin için kızgın olmaman güzel bir şey umarım adaylık koymuş olduğun bölümlerde kendini geliştirirsin ve yarışmalarda şansın iyi gider, sen kazanırsın -bu düşünce ile zor olsa da yenersin umarım-. :helal:

Tekrardan kazanan arkadaşları ve adaylığa hak kazanmış arkadaşları tebrik ederim.
Yok
0

Varrios Los Aztecas
*
Ben oy verirken elimden geldiğince adil olmaya çalıştım. Örneğin en iyi rumuzlu üye olarak değerlendirirken tek tek rumuzlarının anlamlarına baktım ve buna göre değerlendirdim. Bu yarışmalar birçok kişinin belkide kaderini belirliyor ve insanların bunları çat çut seçip geçmesi bunu engelliyor. Umarım bir sonraki yarışmada herkes daha bilinçli oylar verir. Kazanan değil, hak eden herkese başarılar! :hıh:
+1

Ballas
* * * *
PAWN Coder
Emir Köseoğlu
Ben oy verirken elimden geldiğince adil olmaya çalıştım. Örneğin en iyi rumuzlu üye olarak değerlendirirken tek tek rumuzlarının anlamlarına baktım ve buna göre değerlendirdim. Bu yarışmalar birçok kişinin belkide kaderini belirliyor ve insanların bunları çat çut seçip geçmesi bunu engelliyor. Umarım bir sonraki yarışmada herkes daha bilinçli oylar verir. Kazanan değil, hak eden herkese başarılar! :hıh:

Pekala, o zaman aday olurken de buna göre adaylık koysaydın fena olmazdı. Aday olduğun kategorilere bağışladıklarından bahsediyorum örneğin... Sen seçilseydin mesela hakettiğini düşünür müydün?

Üyelerin çat çut oy gönderdiğini bilemezsin en fazla doğrusuyla yanlışıyla tahmin edebilirsin ve bu tahmin ile de yargılayamazsın. Bu kadar emin konuşman da yanlış ayrıca. Kimler hangi kategoride kendini göstermiş, hangi kategoride neler yapmış bunları adın gibi biliyorsun. İşine gelmediğini düşünüyorum.

Genelde yorumlara böyle yorumlar yapmam ama göz göre göre yapılan bir şeyler ve şahsına yapılan göndermeler sana bir nevi hakaret olarak geliyor. Yorumlarınızı gönderirken saygısızlık etmemeniz dileğiyle. Sağlıklı yorumlar nasip olsun.

(bkz: İnsanları art niyet ile düşünmekten kendinizi unutanlardan olmak, botlaşmak.)
+1

(3 kere düzenlendi. Son Düzenleme: 20 Ocak 2017 - Hwang)
Moderatör
* * * * *
2910
: 165 GP

Ödüller direk en çok oy alanlara laps diye verilmiyor, biz de şöyle bir inceliyoruz. Kim aktif, kim değil, kim emek vermiş kim vermemiş, kim oy kasmış kim kasmamış hepsini görüyoruz, öyle veriyoruz. Daha lise tahsilini dahi bitirmeden 4. sınıf hukuk öğrencisi edasıyla hak hukuk edebiyatı kasmayın burada. Herkes istediği gibi herkese oy vermekte özgür. Kimseye 'şuna oy vermeyin' deme hakkı yok kimsenin biz de dahil. Üzerinde tüy bitmemiş parmaklarınızla klavyenin tuşlarına basarak mesaj atarken iki kere düşünün şu forumda, sonra 'prim kasanlar' bilmem ne gibi saçma yakıştırmalar içeren mesajlar atmayın. Facebook değil burası. Hak edenler kazandı ödülleri.
+2

Steam: methanolgg
RGSC: MethanolXLII
Origin: CH3OHGG
Here since 2007.

Varrios Los Aztecas
*

Pekala, o zaman aday olurken de buna göre adaylık koysaydın fena olmazdı. Aday olduğun kategorilere bağışladıklarından bahsediyorum örneğin... Sen seçilseydin mesela hakettiğini düşünür müydün?

Üyelerin çat çut oy gönderdiğini bilemezsin en fazla doğrusuyla yanlışıyla tahmin edebilirsin ve bu tahmin ile de yargılayamazsın. Bu kadar emin konuşman da yanlış ayrıca. Kimler hangi kategoride kendini göstermiş, hangi kategoride neler yapmış bunları adın gibi biliyorsun. İşine gelmediğini düşünüyorum.

Genelde yorumlara böyle yorumlar yapmam ama göz göre göre yapılan bir şeyler ve şahsına yapılan göndermeler sana bir nevi hakaret olarak geliyor. Yorumlarınızı gönderirken saygısızlık etmemeniz dileğiyle. Sağlıklı yorumlar nasip olsun.

(bkz: İnsanları art niyet ile düşünmekten kendinizi unutanlardan olmak, botlaşmak.) Mesajın devamı için tıklayın...

Sen eğer üstüne alınmak istiyorsan alınabilirsin. Bu arada sen pawno konusunda belki çok iyi olabilirsin ama mesela sen neredeyse hiç oyuncu olmadın. Bu alemde çok fazla SA-MP oyuncusu var, katılanlardan bu kazanmalı dediğim kişilerde vardı ama kazanamadılar. Açıkçası mantıklı bulmuyorum bu işi.

Ödüller direk en çok oy alanlara laps diye verilmiyor, biz de şöyle bir inceliyoruz. Kim aktif, kim değil, kim emek vermiş kim vermemiş, kim oy kasmış kim kasmamış hepsini görüyoruz, öyle veriyoruz. Daha lise tahsilini dahi bitirmeden 4. sınıf hukuk öğrencisi edasıyla hak hukuk edebiyatı kasmayın burada. Herkes istediği gibi herkese oy vermekte özgür. Kimseye 'şuna oy vermeyin' deme hakkı yok kimsenin biz de dahil. Üzerinde tüy bitmemiş parmaklarınızla klavyenin tuşlarına basarak mesaj atarken iki kere düşünün şu forumda, sonra 'prim kasanlar' bilmem ne gibi saçma yakıştırmalar içeren mesajlar atmayın. Facebook değil burası. Hak edenler kazandı ödülleri.

Şahsi görüşümü belirtiyorum, bana göre hak edenler kazanmadı. (Sadece birkaç kategori dışında.)
+1

(1 kere düzenlendi. Son Düzenleme: 20 Ocak 2017 - Toretto)
The Lost Brotherhood
*
3D Modeller
Hıvang geta 5'i bitirebildin mi kankam nasıl oyun beyendin mi
Yok
0

Los Santos Triads
* * *
YN-G Developer
: 585 GP

(bkz: İnsanları art niyet ile düşünmekten ... Mesajın devamı için tıklayın...

GTATurk platformunu bıraktım. Fakat konuyu bir arkadaşım yolladı ve emektar bir insana leke atan bir iletiye cevap yazmadan asla vicdanım rahat etmez.
Emeğe karşı şahsi bakış açısı diye bir saçmalık olamaz. Herkesin verdiği emekler ortadadır. İsteyen görür, isteyen görmez. Bu kişinin kendi körlüğüdür. Ama bunun diğer adı kıskanmaktır, hatırlatırım. Ne de güzel söylemişler: insanlar herşeyi kendi işine geldiği gibi seyreder. Sen, emek veren ve hakeden insanlara hesap soracak kadar emek vermedin ve bu hesabı sorabilecek konumda değilsin. Üstelik gözle görülür derecede emekleri olan insanlara bunları söylemen beni üzdü. Çünkü bu iftirayı attığın insan, sen daha piyasada yokken pek çok sunucuda oyunculuk ve hatta adminlik bile yapmıştır.
Yollarımın ayrı olduğu bir insan olsa bile, kimse onun emeklerini hiçe sayamaz.
Hepinize iyi akşamlar.
+4

(1 kere düzenlendi. Son Düzenleme: 20 Ocak 2017 - CaLderoN)
Los Santos Vagos
* * *
No pasarán!
: 655 GP
Bu tarz şeyler için tartışmaya ne gerek var la? 6 yıldır ödülüm var bir poha yaramıyor.
+1

"The thing about happiness is that you only know you had it when it's gone.
I mean, you may think to yourself that you're happy. But you don't really believe it.
You focus on the petty bullshit, or the next job, or whatever.
It's only looking back by comparison with what comes after that you really understand,
that's what happiness felt like."
Madrazo Cartel
* *
: 230 GP
Bu tarz şeyler için tartışmaya ne gerek var la? 6 yıldır ödülüm var bir poha yaramıyor.

Belki senin için önemli olmayabilir sevgili Dystopian, ama bir çok kişi daha önce aldığı ödüller sayesinde çok önemli yerlere geldi. Hatta duyduğuma göre eğer CV'ne Gtaturk'ten kazandığın ödülleri yazarsan çoğu şirket seni hemen işe alıyormuş. Yani kısacası şu anda olmasa bile o ödül bir gün senin için çok önemli olacak ve kaderini değiştirecek.
Bu yarışmalar birçok kişinin belkide kaderini belirliyor

+1

"we are the music makers, the dreamers of the dreams."
Varrios Los Aztecas
*
Grafiker - Video Editor
: 110 GP
Bize nasip olmaz zaten :)
+1

Varrios Los Aztecas
*

... Mesajın devamı için tıklayın...

Sen arkasından ailevi sövdüğün kişilere ne zamandır bu şekilde yaklaşıyorsun.
+1

The Lost Brotherhood
*
www.AnkaTeam.org Anka Team Turkiye Owner
: 190 GP
Son 24 saattir bu konuya yazılan mesajlara bakıyorumda mâlum kişiler hep, her zaman olduğu gibi yine birbirleriyle ittifak kurmuşlar. Kendi katıldığım kategorilere göre yorumda bulunmak gerekirse (En iyi SA-MP oyuncusu, En popüler üye ve Türkçeyi en iyi kullanan üye) benim şahsen en hakettiğim kategori en iyi SA-MP oyuncusu olmalıydı ancak GTATurk üyelerinin kararı kesinlikle tartışılmaz. Hwang;'ı uygun gördülerse saygı duymak gerek. Şahsen o haketmiyordu. Toretto kardeşimizinde belirttiği gibi kendisi iyi bir kodlayıcı olabilir lakin SA-MP oyuncusu olamamıştır kendisi. Bu platformda 8 yıldır bulunan biri olarak söylüyorum ki halis muhlis SA-MP oyuncusunun en belirgin özelliği SA-MP hayatı boyunca kesintisiz oynamasıdır. Tamam ben geçtiğimiz aylarda (geçen yaz) 3-4 aylık bir ara vermiştim. Ara vermeden önce bıraktığımı dile getirmiştim ancak can sıkıntısından tekrar SA-MP'ı kurmamla 3 yıllık projem olan Anka Team Türkiye'yi tekrar devreye sokmam bir oldu. Kırılması zor bir rekoru tekrar geçen ay kırdık. Bu rekoru her gün istisnasız tekrar yaşıyoruz. Bu pek tabi bana, benden öte Anka Team Turkiye'ye büyük bir gayret, başarı hissiyatı ve açık açık söylemek gerekirse haz vermiştir. Neden kendimi kısaca anlattım biliyormusunuz ? Hwang'da hayatı boyunca onlarca proje kurdu, kapattı, kurdu kapattı, kurdu kapattı ve bu böyle devam etti. Velhasıl kelam kendisi bir sunucu sahibidir. Bende öyleyim. Sözlerime derin anlamlar yükleyip burada noktayı koyuyorum...

Son birşey; Değerli GTATurk üyeleri (malesef şahsen değersizlerde dahil) "En iyi SA-MP Oyuncusu"na oy değil, "En Sevilen SA-MP Oyuncusu"na oy vermiştir.
Yok
0

www.AnkaTeam.org

The Lost Brotherhood
*
3D Modeller
Hwang;'ı uygun gördülerse saygı duymak gerek. Şahsen o haketmiyordu. Toretto kardeşimizinde belirttiği gibi kendisi iyi bir kodlayıcı olabilir lakin SA-MP oyuncusu olamamıştır kendisi.[/url]

Neye dayanarak söylüyorsun bunu?

Yok
0

Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6

Gitmek istediğiniz bölüm:

Twitter
Facebook
YouTube
Google+
Anasayfadan Haberler
GTATurk Anasayfa Canlı Yayın Akışı
Sponsor Bağlantı
Son Kazanılan Başarılar
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Saltuk - 26 Şubat 2017 16:02:56
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Tolga74 - 26 Şubat 2017 15:23:36
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Lucca - 26 Şubat 2017 14:52:38
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: yucecan - 26 Şubat 2017 13:45:05
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Gani38 - 26 Şubat 2017 13:14:43
Gündemde Neler Var
Günün En Aktif Üyeleri
Çevrimiçi Üyeler (Son 30 dk.)
Yok

Yok

220 Çevrimiçi (0 Üye, 199 Ziyaretçi, 21 Robot)
Forum İstatistikleri

SCALA Forum Sistemi (SFS) v1.0 2015 - GTATurk DÜNYANIN EN BÜYÜK TÜRKÇE GTA PLATFORMU!
Bu forum GTATurk.com geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir. İzin almaksızın içeriği, görselleri, sistemleri kopyalamak yasaktır.
Hukuka, yasalara ve telif haklarına aykırı içerik şikayeti için gtaturkforum@gmail.com adresini kullanın.
Reklam işlemleri için gtaturkreklam@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

To report a content against law and copyrights, use gtaturkforum@gmail.com address.

Üye Bilgileri

Durum:

Rütbe:

Son Aktivite:

TAKİP EDİLEN

0
TAKİPÇİ

0
KONU

0
0
BAŞARI