Hoşgeldin Ziyaretçi! Üye değil misin? Hemen Kayıt Ol!

Sayfa: 1 ... 75 76 [77]
2 ziyaretçi konuyu incelemekte.
1 kişi tarafından beğenildi.

Cep Telefonu & Tablet Önerileriniz - Sorularınız
Polat ALEMDAR tarafından 17 Mayıs 2008 tarihinde açıldı. (1538 Cevap, 139014 Görüntüleme)
Sayfayı Paylaş:

The Families
* * * * *
Helpful GTA V Player
GTATurk 4 Life
: 730 GP
Tavsiyeleriniz için hepinize teşekkürler. :) Sheron sana da teşekkürler. :)

<< Bu mesaj tablet sürüm kullanılarak gönderildi. >>
+1

(1 kere düzenlendi. Son Düzenleme: 02 Haziran 2016 - EgePoyrazOzer)

sapığım

Üye Yöneticisi
* * * * *
Technology
Bidam (Kim Nam Gil)
: 1030 GP
Okuldan bir tane arkadaşım fiyatı 1.500 TL'yi geçmeyecek bir telefon arıyor. Marka takıntısı falan yokmuş. Telefon önerebilir misiniz?

Zenfone 2 32 GB

<< Bu mesaj mobil sürüm kullanılarak gönderildi. >>
+1

Los Santos Triads
* * *
: 285 GP
1.200'ü fazla geçmeyecek bir telefon arıyorum, görünüşü zarif ve güzel, donanımı da fena olmayan bir şey önerebilir misiniz? Fazla oyun oynamam, internet, görüşme vb. için. Şuan Samsung A3'ü düşünüyorum, belki bütçeyi arttırabilirsem de A5.
Yok
0

"You talking to me?"
The Lost Brotherhood
*
PAWN/PHP/C#
: 400 GP
1.200'ü fazla geçmeyecek bir telefon arıyorum, görünüşü zarif ve güzel, donanımı da fena olmayan bir şey önerebilir misiniz? Fazla oyun oynamam, internet, görüşme vb. için. Şuan Samsung A3'ü düşünüyorum, belki bütçeyi arttırabilirsem de A5.

Samsung J7 de düşünebilirsin. Onun dışında Asus Zenfone 2,  Huawei G8 düşünebilirsin. Alabileceğin çok seçenek var. Ancak seçim yapmadan daha iyi araştır, aldıktan sonra keşke demek fayda etmiyor. Fazla donanım aramıyorsan samsung falan al bence.

Yok
0

(1 kere düzenlendi. Son Düzenleme: 04 Eylül 2016 - Kraus)
Varrios Los Aztecas
*
Yavuz Türkeş
: 50 GP
- 3310 beyler :D

Yok
0

Aware <3
Shooter_ <3
SelimBaskaN <3
_Suicide_ <3
Los Santos Triads
* * *
: 285 GP

Samsung J7 de düşünebilirsin. Onun dışında Asus Zenfone 2,  Huawei G8 düşünebilirsin. Alabileceğin çok seçenek var. Ancak seçim yapmadan daha iyi araştır, aldıktan sonra keşke demek fayda etmiyor. Fazla donanım aramıyorsan samsung falan al bence.

J7'leri sevmiyorum, görünüşleri hiç de güzel değil bence. Samsung düşünüyorum bu sıralar, A3'ün sanırım 2017 modelleri gelecekmiş, doğruysa bekleyip ondan alabilirim. O zamana kadar da bütçe arttırabilirsem a5 falan düşünebilirim.
Yok
0

"You talking to me?"
The Lost Brotherhood
*
Laikl:er SherNO
: 35 GP
Max 1000TLye kadar (1049 veya 1099'da olur) telefon önerilerinizi beklerem.

Yok
0

“Din, insanların afyonudur.”

Trevor Philips Industries
* *
Two B or not two B...
: 165 GP

Bu Xperia z2 kılıfı z1 telefonuma uyar mı?
z2 nin ekranı 2 inç büyük ve z1 3mm daha kalın. öyle cuk oturmasını beklemiyorum zaten. Rahatsoz edici derecede olmasın yeter.
Yok
0

O-oooooooooo AAAAE-A-A-I-A-U-
JO-oooooooooooo AAE-O-A-A-U-U-A-
E-eee-ee-eee AAAAE-A-E-I-E-A-
JO-ooo-oo-oo-oo EEEEO-A-AAA-AAAA
Madrazo Cartel
* *
SerdaLab
: 340 GP
MicroSim var evde Nanosim yapmak istiyorum zaten büyük simden kesme olmazsa yeni sim sipariş edeceğim, daha önce tecrübesi olan var mı?
Yok
0

(1 kere düzenlendi. Son Düzenleme: 05 Eylül 2016 - TheCasH)
* *
Carpe Diem
: 165 GP
HTC Desire 820 almayı düşünüyorum.Bir bilgisi olan var mı?

Yok
0

Uyanmak isteyen biz. Açığa çıkmak isteyen öz. Evrim için burada olan ise ben!
* *
Mustafa Kemal
: 245 GP
Xiaomi mi5 kullanan var mı?
Yok
0

Madrazo Cartel
* *
: 290 GP
Telefon almayı düşünüyorum. Beni uzun yıllar götürecek bi telefon önerebilir misiniz?

Yok
0

Üye Yöneticisi
* * * * *
Technology
Bidam (Kim Nam Gil)
Telefon almayı düşünüyorum. Beni uzun yıllar götürecek bi telefon önerebilir misiniz?

Bütçe?

Yok
0

Madrazo Cartel
* *

Bütçe?

3'ü geçmezse eğer sıkıntı yok.

Yok
0

Üye Yöneticisi
* * * * *
Technology
Bidam (Kim Nam Gil)

Bütçe?

iPhone 7, eğer iOS istemiyorsan ve aciliyetin yoksa MWC 2017'de tanıtılacak telefonları bekle derim. Şubat sonunda tanıtılıyor. 3 ay kaldı. Nisan-Mayıs gibi de Türkiye'ye gelirler muhtemelen. Bekleyemem ve Android istiyorum dersen de Android dünyası çok geniş. Bir telefonda aradığın özelliklere bağlı olarak değişir. Kimisi ses konusunda, kimisi batarya konusunda, kimisi kamera konusunda iyi.

Yok
0

(1 kere düzenlendi. Son Düzenleme: 29 Kasım 2016 - Sheron)
Madrazo Cartel
* *

Bütçe?

iPhone 7, eğer iOS istemiyorsan ve aciliyetin yoksa MWC 2017'de tanıtılacak telefonları bekle derim. Şubat sonunda tanıtılıyor. 3 ay kaldı. Nisan-Mayıs gibi de Türkiye'ye gelirler muhtemelen. Bekleyemem ve Android istiyorum dersen de Android dünyası çok geniş. Bir telefonda aradığın özelliklere bağlı olarak değişir. Kimisi ses konusunda, kimisi batarya konusunda, kimisi kamera konusunda iyi.

iOS düşünüyorum fakat 7 almaya değmez, 6s'den sonra çok büyük değişiklikler olmadı diyenler var. Şimdi o kadar para vereceğim eski modeliyle aynı olan telefona vermiyim diyorum. Bende pek anlamam hani telefon işinden ondan kulaktan dolma bilgiyle konuşuyorum şuan.

Eğer sen 7 al dersen alırım. Bilgine güveniyorum. :D

Yok
0

Üye Yöneticisi
* * * * *
Technology
Bidam (Kim Nam Gil)

Bütçe?

iOS düşünüyorum fakat 7 almaya değmez, 6s'den sonra çok büyük değişiklikler olmadı diyenler var. Şimdi o kadar para vereceğim eski modeliyle aynı olan telefona vermiyim diyorum. Bende pek anlamam hani telefon işinden ondan kulaktan dolma bilgiyle konuşuyorum şuan.

Eğer sen 7 al dersen alırım. Bilgine güveniyorum. :D

Eski modeliyle aynı değil benzer özellikleri var elbet. Cat9 desteği, ön kamera daha iyi, arka kamera daha iyi, daha fazla batarya, suya ve toza dayanıklılık, daha iyi ekran, A10 işlemci varken nasıl eskisiyle aynı telefon olsun? :D Kasası ve diğer özellikleri aynı sayılır buda her iPhone serisinde olan bir şey. Donanımı farklı sonuçta RAM haricinde. iPhone 7'nin eksiği 3.5mm jak girişi olmaması. En büyük eleştiriyi de bu yüzden aldı zaten. Kaldı ki 6S artık stoklarda pek bulunmuyor 7 ile yakın fiyatta olmasından dolayı pek satmıyor artık. Yani 6S alınacağına biraz daha koyup 7 alırsın ama dahili hafızası 16GB olan bir 7 alırsın bunuda kesinlikle önermiyorum. 32GB'den aşağı dahili depolaması olan telefon alınmaz artık, 32 bile az. Şahsen benim sadece WhatsApp medyalarım 10.1GB tutuyor ve bunlar telefona yükleniyor yedekten. SD Kart desteği bile olsa telefonun oraya atarsan WhatsApp'da gözükmüyor illa telefonda olacak. 16GB depolaması olan bir telefon sana zaten 11-12GB yer sunuyor. Sadece WhatsApp medyalarım 16GB depolamalı telefonu dolduruyor ve bir tane uygulama bile yükleyemiyorum, kırmızı oluyor. 1-2 ay sonra sadece WhatsApp medyalarımı bile yükleyemem ben 16GB dahili depolaması olan bir telefon alsam. iPhone'da zaten SD Kart desteği de yok yani kesinlikle alınmaz o yüzden 16GB, 32'de yetersiz gelecektir. 4K video çekimi olan bir telefona üstelik. iCloud'a falan yedeklersin artık bulut depolama kullanırsın yada bilgisayarına falan yedeklersin. En az 32GB depolaması olsun alacağın telefonun.

Bu durumda da 3.200-250 TL tutar 32GB iPhone 7 tabiki Apple Türkiye Garantili ve resmi satış yerlerinin fiyatlarından bahsediyorum. Alabilirsen ve iOS istiyorsan başka seçeneğin yok zaten en güncelini almak varken. Şahsen ben özgürlüğü sevdiğim için iOS kullanmıyorum, bende yakında bir telefon alacağım fakat bilmiyorum belki yaza kadar beklerim yeni telefonlar için belkide bekleyemem durumum karışık biraz. Almam gerekirse mecbur alacağım bu haftalar içinde, gerekmezse de yaza kadar bekleyeceğim çünkü şuan ki Android telefonlar çok içime sinmiyor, tamam olmuş bu, harika diyecek bir telefon yok. Hepsinin belirli eksiklikleri var o yüzden telefonda en çok aradığın özelliklere göre seçilir şuanda Android piyasasında amiral gemiler.
Yok
0

(3 kere düzenlendi. Son Düzenleme: 29 Kasım 2016 - Sheron)
O'Neil Brothers
: 5 GP
Arkadaşlar s4 ekran değişimi ne kadara mal olur? Bana bir telefoncu 350 başka bir telefoncu 250 dedi. Sizce nasıl fiyatı?
Yok
0

* *
Mustafa Kemal
: 245 GP
Arkadaşlar s4 ekran değişimi ne kadara mal olur? Bana bir telefoncu 350 başka bir telefoncu 250 dedi. Sizce nasıl fiyatı?

Masraf yapma artık o telefona bence. Yeni bir şey al daha mantıklı olur.
Yok
0

Sayfa: 1 ... 75 76 [77]

Gitmek istediğiniz bölüm:

Twitter
Facebook
YouTube
Google+
Anasayfadan Haberler
GTATurk Anasayfa Canlı Yayın Akışı
Sponsor Bağlantı
Son Kazanılan Başarılar
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Saltuk - 26 Şubat 2017 16:02:56
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Tolga74 - 26 Şubat 2017 15:23:36
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Lucca - 26 Şubat 2017 14:52:38
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: yucecan - 26 Şubat 2017 13:45:05
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Gani38 - 26 Şubat 2017 13:14:43
Gündemde Neler Var
Günün En Aktif Üyeleri
Çevrimiçi Üyeler (Son 30 dk.)
Yok

Yok

195 Çevrimiçi (0 Üye, 180 Ziyaretçi, 15 Robot)
Forum İstatistikleri

SCALA Forum Sistemi (SFS) v1.0 2015 - GTATurk DÜNYANIN EN BÜYÜK TÜRKÇE GTA PLATFORMU!
Bu forum GTATurk.com geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir. İzin almaksızın içeriği, görselleri, sistemleri kopyalamak yasaktır.
Hukuka, yasalara ve telif haklarına aykırı içerik şikayeti için gtaturkforum@gmail.com adresini kullanın.
Reklam işlemleri için gtaturkreklam@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

To report a content against law and copyrights, use gtaturkforum@gmail.com address.

Üye Bilgileri

Durum:

Rütbe:

Son Aktivite:

TAKİP EDİLEN

0
TAKİPÇİ

0
KONU

0
0
BAŞARI