Hoşgeldin Ziyaretçi! Üye değil misin? Hemen Kayıt Ol!

Sayfa: [1] 2 3 4
1 ziyaretçi konuyu incelemekte.
3 kişi tarafından beğenildi.

Fusional Dream™ AKTİF! Yeni IP: 46.105.166.52:7777
EvoturK tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde açıldı. (61 Cevap, 15774 Görüntüleme)
Sayfayı Paylaş:

Los Santos Triads
* * *
Kayıt: 27 Eylül 2008
Fusional Gaming
İleti: 3793
: 205 GP
Sene 2012.. Türk SA:MP dünyasına farklı bir konseptle can getirmek isteyen iki genç: EvoturK, NikotiN61. Yarış, Örgüt Savaşları, Meslek, Hırsız Polis gibi birçok konsepti bir araya getiren, Örgüt Savaşları konseptiyle Freeroam sunucularına örnek teşkil etmeyi başarmış bir sunucu: Fusional Race/War/RolePlay. Oyuncular tüm bölgeleri ele geçirebilmek uğruna çılgınlar gibi sabahlıyorlardı. Böyle bir proje altyapı problemleri, ekip içi çatışmalar ve deneyimsizliğin kurbanı oldu.

Daha sonra geliştirdiğimiz Initial Race/War/Fun, Inspired Online gibi projeler Türk SA:MP oyuncusuna yabancı kaldı, kendini yeterince anlatamadı, oyuncu dostu değildi. Türk oyuncusu "İlle de Freeroam" dedi. "/v1 /m1 /4dragon" dedi..

"Tamam" dedik. Freeroam olsun. Fakat kurallarını biz koyacağız. 8 yıllık deneyim, 1 yıllık proje geliştirme aşaması ve kararlı bir ekiple bu büyük Fusional hayalini gerçekleştirmeye, Fusional Dream'i açmaya geliyoruz. Oyuncu dostu ve daha gelişmiş bir modla sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz. Hedefimiz kalıcı, oyuncuların geri bildirimlerine kayıtsız kalmayan, farklı ve kaliteli bir oyun ortamı kurmak. Bunu başaracağımıza yürekten inanıyoruz.


IP Adresi: 46.105.166.52:7777
Durum: AKTİF

EvoturK ~ Sunucu Sahibi, Pawn Scripter, Grafik Tasarım

AdrenaLiN ~ Üst Düzey Genel Yetkili, Mapper

asrin88TR ~ Genel Yetkili, Programlama

SCORPION ~ Genel Yetkili

SilverTR ~ Genel Yetkili, Race Builder

SwindLeR ~ Genel Yetkili

Azrail52 ~ Geliştirici, Bug Tespiti

EmreG ~ Geliştirici, Mapper

Lionel.Messi ~ Yönetici, Mapper

S1F1RB1R ~ Animatör

Cross. ~ Rehber


Hwang ve N2O Mapping katkılarından dolayı teşekkürler :)


Sunucumuzda temiz yoldan kazanç elde etmek istiyorsanız mesleklere yönelebilirsiniz. Çöpçü, Kargocu, Pizzacı, Polis, Kamyoncu, Pilot, Otobüsçü ve İtfaiyeci olmak üzere sekiz çeşit meslekte görev yapabileceksiniz. Çöpçü, kargocu, kamyoncu ve otobüsçü mesleklerimizde COOP olarak arkadaşlarınızla görev yapabiliyorsunuz.
Yarışlarda yaptığınız dereceye göre kazanç sağlayabilirsiniz. Yarışlarımızda çarpışma önleme özelliği bulunmaktadır.
Soygunlar bir başka kazanç sağlama biçimi. Soyulabilir işyerlerini, yanınızdaki oyuncuları ve ATM'leri soyabilirsiniz. Soygun yeteneğiniz belirli bir seviyeye geldiğinde 4 kişilik grup halinde banka soygunları gibi büyük soygunlar da yapabilirsiniz.
Konseptimizin olmazsa olmazlarından olan örgüt savaşları yine tam gaz devam ediyor. Rank 20'ye geldiğinizde 5M$ karşılığında kendi örgütünüzü kurabilirsiniz.

Örgütünüze malikane satın alıp içine istediğiniz şekilde araçlar dizebilirsiniz. Örgüt malikanelerinde hammadde deposu ve garaj bulunmaktadır. Bunları geliştirdikçe daha çok hammadde depolayabilir, araç dizebilirsiniz. Malikanelerimizde örgüt üyelerinin açıp kapatabileceği kapılar da bulunmaktadır.

Örgüt faaliyetleri arasında Turf(bölge) savaşları bulunmaktadır. Ele geçirdiğiniz bölgeler size beş dakikada bir gelir getirmektedir. Ele geçirdiğiniz bölgeyi geliştirerek ele geçirilmesi zor hale getirebilirsiniz.

Oyunda değilken de para kazanmak istiyorsanız bir işyeri satın alabilirsiniz. İşyerlerinizi geliştirip gelirlerinizi katlayabilirsiniz.

Kazandığınız paralarla kendinize ev satın alabilirsiniz. Evlerde item üretebileceğiniz çalışma masası, yemek yiyip HP'nizi doldurabileceğiniz mutfak bulunmaktadır. Bazı evlerde kasınızı geliştirebileceğiniz spor aletleri de bulunmaktadır. Ev çeşitliliğimiz karşısında hayran kalacaksınız.
İstediğiniz zaman yanınıza getirebileceğiniz, istediğiniz yere park edebileceğiniz, başkalarının binmesini engelleyebileceğiniz, modifiyesinin kaydolduğu bir araç istemez miydiniz? Araç sahiplik sistemimiz bu ihtiyacınızı karşılamak için burada. Haritadaki çeşitli araç galerilerinden araç satın alabilirsiniz.
Bir Freeroam oyuncusu istediği zaman istediği aracı indirmek ister. Bu isteği karşılayabilmek adına araç kiralama sistemini getirdik. /v komutunu kullanarak istediğiniz yerde Rank'ınızın yettiği her aracı indirebilirsiniz. Araç kiralama ücretleri 100$'dan 60k$'lara kadar araca göre değişmektedir.
Kıyafet mağazalarımızdan kıyafet satın alıp istediğiniz zaman /giy komutunu kullanarak giyebilirsiniz.
Aksesuar satın alıp karakterinizin üzerinde istediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. Herhangi bir yerde /aksesuar yazıp aksesuarlarınızı düzenleyebilirsiniz.
Üzerinizde yüklü miktarda para taşıyor olabilirsiniz. Bu paranın büyük bir kısmı soyguncular tarafından tehlikede. Paranızı güvene almak istiyorsanız ATM'lerde veya banka veznelerinde banka hesaplarınıza yatırabilirsiniz. Her biri 800M$ limitli 10 tane hesap açabilirsiniz.
Oyun kuru kuru gitmez diyorsanız bu sistem size göre. İster sunucumuzda DJ'lerimizin açtığı şarkıları dinleyebilir isterseniz arşivimizden kendinize bir şarkı açabilirsiniz.
Haritada çeşitli bölgelerde modifiyeci dükkanlarımız bulunmaktadır ve kırmızı anahtar sembolüyle gösterilmektedir. Kullanımı kolay Textdraw arayüzümüz ile araçlarınızı modifiye edebilirsiniz. Nitro tüpü taktığınızda istediğiniz zaman ateş tuşuna basılı tutarak nitroya basabilirsiniz.
Gezmeye meraklıysanız bu sistem size göre. Araç galerilerinden karavan satın alabilirsiniz. Karavanı aracınızın arkasına takıp istediğiniz yere götürebilir, içine girebilirsiniz. Karavan sistemi araç sahiplik sistemimizle entegre çalışmaktadır.
Yarım saatte bir yapılan at yarışlarında dört attan birine bahis oynayabilirsiniz. Yarışı /atizle komutu ile canlı olarak izleyebilirsiniz.
Örgütler fabrika satın alıp işletebilecekler. İki tip fabrika bulunmaktadır: araç fabrikası, silah fabrikası.

Araç fabrikasında hammadde ve bir miktar para ile araç üretebileceksiniz. Bu aracı ister örgüt aracına çevirin ister direkt satıp örgüt kasasına para olarak döndürün. Araç üretiminde örgütten olan veya olmayan her oyuncu çalışabilir. Araç üretimi sıralı 3 platform üzerinden gider. Her araç bu platformun farklı seviyelerde olmasını ister. Platform seviyelerini en sona getirdiğinizde Rhino, Hydra ve Hunter bile üretebilirsiniz fakat bu 3 aracı Las Venturas ve Bayside dışında kullanamazsınız.

Silah fabrikasında belirli bir ücret ödeyip 5 kategoride istediğiniz silahın üretilmesini isteyebilirsiniz. Örgüt üyeleriniz malikane veya fabrika depolarında /osilah yazdıklarında üretilen silahlar örgüt üyesine verilir.

Hammadde sistemimizde odunculuk ve madencilik faaliyetleri mevcuttur. Hammaddeleri Flatbed model kamyona yükleyip örgüt malikanelerinde ve fabrikalarında değerlendirebilirsiniz veya hammadde satış noktalarında direkt olarak satarak paraya çevirebilirsiniz.Elimizden geldiğince sunucumuzdaki sistemleri tanıtmaya  çalıştık fakat bunlar hepsi değil. Detaylı olarak incelemek istiyorsanız sunucumuza gelebilirsiniz.Fusional ParkFusional Auto Las Venturas Şubesi

İtfaiyecilik Mesleği GörevleriGTA Online Usulü Evlerimizden Biri ve Dağdaki FUSIONAL Yazısı :)Ev Sisteminde Bahsi Geçen Çalışma Masasıİşyeri Çeşitlerimizden Çin LokantasıTarlalarımız :)Tanıtım Kuralları'nı okudum ve konumun kurallara uygun olduğunu kabul ediyorum.


(3+ kere düzenlendi. Son Düzenleme: 23 Şubat 2017 - EvoturK)
O'Neil Brothers
Kayıt: 15 Aralık 2016
Duckboy53.c
İleti: 40
: 10 GP
Baya uğraşılmış güzel kolay gelsin.
+1

Trevor Philips Industries
* *
Kayıt: 14 Temmuz 2013
Bozkurt-HP | Sahip & Geliştirici
İleti: 1626
: 205 GP
Baya emek verilmiş gibi duruyor, güzel sunucu olacak gibi. Başarılar :helal:
+1Ücretli Filterscripts sistemleriniz kodlanır.
Madrazo Cartel
* *
Kayıt: 31 Ağustos 2015
Erzincanlı (24)
İleti: 2200
: 200 GP
Başarılar hocam serverin tutar diyerek rez alıyorum.
#rez

<< Bu mesaj mobil sürüm kullanılarak gönderildi. >>
+1

Los Santos Triads
* * *
Kayıt: 27 Eylül 2008
Fusional Gaming
İleti: 3793
: 205 GP
Yorumlar için teşekkürler. Daha fazlası için bizleri takipte kalın :)
Yok
0

The Lost Brotherhood
*
Kayıt: 04 Haziran 2015
Talentueux Mappeur!
İleti: 897
: 110 GP
Basarilar,sağlam olucak bir server gibi görünüyor. #rez

<< Bu mesaj tablet sürüm kullanılarak gönderildi. >>
Yok
0


The Lost Brotherhood
*
Kayıt: 05 Aralık 2013
www.AnkaTeam.org Anka Team Turkiye Owner
İleti: 549
: 190 GP
Başarılar Özkan kardeşim.

<< Bu mesaj mobil sürüm kullanılarak gönderildi. >>
Yok
0www.AnkaTeam.org


Varrios Los Aztecas
*
Kayıt: 01 Temmuz 2016
PAWN Coder
İleti: 300
: 10 GP
Başarılar dilerim.

<< Bu mesaj mobil sürüm kullanılarak gönderildi. >>
Yok
0

www.AnkaTeam.org

Korkularını Ufak Ufak Atıyorsun
Umutlarınla Tek Başına Kalınca
Herkesi Yavaş Yavaş Tanıyorsun
Pastadaki Mum Sayısı Çoğalınca
O'Neil Brothers
Kayıt: 13 Aralık 2016
TIRCILAR MEKANI yeni Sahibi
İleti: 4
: 5 GP
Hayırlısı olsun Ortak ...

<< Bu mesaj mobil sürüm kullanılarak gönderildi. >>
Yok
0

Varrios Los Aztecas
*
MJ
Kayıt: 17 Mart 2013
İleti: 430
: 135 GP
Başarılar dilerim usta. SA-MP'ı çok iyi temsil ediyorsunuz. Belki beni hatırlarsın. :)
+1

Los Santos Triads
* * *
Kayıt: 27 Eylül 2008
Fusional Gaming
İleti: 3793
: 205 GP
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Başarılar dilerim usta. SA-MP'ı çok iyi temsil ediyorsunuz. Belki beni hatırlarsın. :)

Teşekkürler. Hatırlamaz olur muyum Inspired Online'dan :)
+1

O'Neil Brothers
Kayıt: 14 Şubat 2016
İleti: 26
: 105 GP
Emek çok fazla başarılar dilerim umarım istediğiniz yere gelirsiniz.
+1

Varrios Los Aztecas
*
Kayıt: 08 Mayıs 2016
Yavuz Selim Özdemir
İleti: 385
: 10 GP
Başarılar dilerim
Yok
0


Varrios Los Aztecas
*
Kayıt: 01 Mart 2015
İleti: 52
: 110 GP
Bir ara buna benzer bir server açmıştın.Tdm tarzı , eğer onun gibi olursa muhteşem bir şey olur.Eh, Metin'ide kadroda olmasa bile sunucuda görmek isterim.
+1

Varrios Los Aztecas
*
Kayıt: 22 Temmuz 2016
PAWN Coder
İleti: 62
: 10 GP
Başarılar, Fena tutacak bir sunucu kolay gelsin.
Yok
0

Adalet mülkün temelidir.!
O'Neil Brothers
Kayıt: 04 Eylül 2015
İleti: 13
: 105 GP
Baya emek verilmiş gibi, başarılar.

<< Bu mesaj mobil sürüm kullanılarak gönderildi. >>
+1

Varrios Los Aztecas
*
Kayıt: 02 Temmuz 2014
AKA: Synche
İleti: 248
: 120 GP
Başarılar dilerim. :helal:
Yok
0

The Lost Brotherhood
*
Kayıt: 04 Aralık 2013
aka wesy
İleti: 656
: 150 GP
Kolay gelsin Özkan, gözler sizde. :)
+1

Bölüm Yöneticisi
* * * * *
PAWN Coder
Kayıt: 19 Mart 2012
Emir Köseoğlu
İleti: 5734
: 645 GP
Oldukça büyük emek var, her projende olduğu gibi... :) Umarım her şey istediğin gibi olur, başarılar dilerim dostum. :helal:
+1

Every accomplishment starts with the decision to try.
Varrios Los Aztecas
*
Kayıt: 17 Eylül 2010
Don’t hate the player, hate the game. "B
İleti: 148
: 200 GP
Yine döktürmüşsünüz, başarılar.

<< Bu mesaj mobil sürüm kullanılarak gönderildi. >>
Yok
0

Sayfa: [1] 2 3 4


Gitmek istediğiniz bölüm:

Twitter
Facebook
YouTube
Google+
Anasayfadan Haberler
GTATurk Anasayfa Canlı Yayın Akışı
Sponsor Bağlantı
Son Kazanılan Başarılar
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Saltuk - 26 Şubat 2017 16:02:56
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Tolga74 - 26 Şubat 2017 15:23:36
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Lucca - 26 Şubat 2017 14:52:38
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: yucecan - 26 Şubat 2017 13:45:05
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Gani38 - 26 Şubat 2017 13:14:43
Gündemde Neler Var
Günün En Aktif Üyeleri
Çevrimiçi Üyeler (Son 30 dk.)
Yok

Yok

286 Çevrimiçi (0 Üye, 268 Ziyaretçi, 18 Robot)
Forum İstatistikleri

SCALA Forum Sistemi (SFS) v1.0 2015 - GTATurk DÜNYANIN EN BÜYÜK TÜRKÇE GTA PLATFORMU!
Bu forum GTATurk.com geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir. İzin almaksızın içeriği, görselleri, sistemleri kopyalamak yasaktır.
Hukuka, yasalara ve telif haklarına aykırı içerik şikayeti için gtaturkforum@gmail.com adresini kullanın.
Reklam işlemleri için gtaturkreklam@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

To report a content against law and copyrights, use gtaturkforum@gmail.com address.


Üye Bilgileri

Durum:
 

Rütbe:
 

Son Aktivite:
 


TAKİP EDİLEN

0
TAKİPÇİ

0
KONU

0
MESAJ

0
BAŞARI

0


Profil Bilgileri

Kayıt Tarihi: 

Çevrimiçi Süresi: 

Son Başarıları: 

Son Mesajı: 


Devamı...
Üye Girişi
Sürekli Bağlı Kal: