Hoşgeldin Ziyaretçi! Üye değil misin? Hemen Kayıt Ol!

Sayfa: 1 2 [3] 4 5
1 ziyaretçi konuyu incelemekte.
1 kişi tarafından beğenildi.

GTATurk Yeni Yıl Çekilişi | KAZANANLAR
Wehrmacht tarafından 05 Ocak 2015 tarihinde açıldı. (96 Cevap, 10773 Görüntüleme)
Sayfayı Paylaş:

Madrazo Cartel
* *
SerdaLab
: 340 GP
Ynt: GTATurk Yeni Yıl Çekilişi
Gönderilme: 10 Ocak 2015 22:09:15
''25 farklı hesapla katıldım. 8)'' mesajı yok hala.
Yok
0

Üye Yöneticisi
* * * * *
193∞
: 375 GP
Gönderilme: 10 Ocak 2015 23:13:17

Bu oyunlar vakti zamanında humble bundle ile verilmişti o zamandan kalma key bulmuşlar galiba. :şeytan: :şeytan:
Katılacak arkadaşlara bol şans.

'Bulmadık', bu iş için ayırdık. Daha büyük çekilişler öncesinde ufakta olsa üyelerin yararına olacağını düşündük. Şanslı arkadaşlar, oyunlara sahip olamayanlar, indirimleri ve kampanyaları kaçırmış olanlar için bir fırsat.

Eğer ilginizi çekmiyorsa daha büyük çaplı çekilişler olduğunda onlara katılabilirsiniz. :)

Ayrıca herhalde sahte hesap açıp kazanmaya çalışanlar belli eder kendini. Yakın zamanda da yarışma ile ilgili kuralları açıklayacağım.
Yok
0

Trevor Philips Industries
* *
KILLA_IAD21_TR/GTA ONLINE RANK: 555
: 230 GP
Gönderilme: 10 Ocak 2015 23:17:06

'Bulmadık', bu iş için ayırdık. Daha büyük çekilişler öncesinde ufakta olsa üyelerin yararına olacağını düşündük. Şanslı arkadaşlar, oyunlara sahip olamayanlar, indirimleri ve kampanyaları kaçırmış olanlar için bir fırsat.

Eğer ilginizi çekmiyorsa daha büyük çaplı çekilişler olduğunda onlara katılabilirsiniz. :)

Ayrıca herhalde sahte hesap açıp kazanmaya çalışanlar belli eder kendini. Yakın zamanda da yarışma ile ilgili kuralları açıklayacağım.

Humble bundle 2013 yazında yapmıştı bu indirimleri eğer 1.5 yıldan bu yana saklıyorsanız tebrik ettim valla. :yourock: :yourock: :helal:
Yok
0

Madrazo Cartel
* *
SerdaLab
: 340 GP
Gönderilme: 10 Ocak 2015 23:20:57

Humble bundle 2013 yazında yapmıştı bu indirimleri eğer 1.5 yıldan bu yana saklıyorsanız tebrik ettim valla. :yourock: :yourock: :helal:

Her sene 3-4 çekiliş yapan bir site için çok uzun bir süre olmasa gerek.
Yok
0

Üye Yöneticisi
* * * * *
193∞
Gönderilme: 10 Ocak 2015 23:21:34
Ne zaman yaptığı önemli mi? Sonuçta ne için ve neden kullanıldığı önemli. Görüldüğü gibi siz olmasanız bile, o ''2013 yazı''nda o oyunlara sahip olamayan arkadaşlar fazlasıyla varmış demek ki. Biz neyin ne zaman olduğunu iyi biliyoruz, hatırlatmaya gerek yok teşekkür ederiz :) Burada ki amaç takipçilerimizi ve ihtiyacı olanları ufakta olsa sevindirebilmek, bir oyuna kavuşturabilmek. Bu yüzden isterse 2005 yılında olsun, sonuçta ortada olan hedef ve amaç belli.

Daha fazla boş konuşmayalım. İlginizi çekmiyorsa katılmazsınız, daha büyük bir çekilişe saklarsınız kendinizi. Bu çekilişe katılanlara, bir şeyler bekleyenlere ve bu fikiri ortaya atanlara karşı aşağılayıcı konuşmaya gerek yok. Dediğim gibi , boş konuşuyoruz. Açıkça neyin ne olduğunu ifade ettim sanırım.

İyi forumlar.
Yok
0

* *
: 335 GP
Gönderilme: 10 Ocak 2015 23:21:52
Katıldım. İyi olan kazansın umarım biri bana çıkar herkese bol şanslar. :) Medal of Honor, BF filan çoğunu torrent ile birtirmiştim ama umarım oynamadığım biri çıkar oynadığım çıkarsa da satarım. :D
Yok
0

* *
KILLA_IAD21_TR/GTA ONLINE RANK: 555
: 230 GP
Gönderilme: 10 Ocak 2015 23:32:55
Sizin açınızdan bakmayınca illa boş konuşuyor oluyoruz bayılıyorum bu Türk forumlarındaki moderatörlere(beğenmiyorsanız siteye girmeyin gibi çocukça bir yorum görmezsem üzülürüm) . 3-5 liralık key için çekiliş yapıp bunu sayfayı beğenin facebook ta paylaşın diye birde milleti uğraştırıyorsunuz şimdi Allah bilir 3-5 günlük cezada verip modluk şovu yaparsınız, neyse konu hakkında bundan daha fazla yorum yapmayacağım. Katılacak arkadaşlara tekrar bol şans.

http://inciswf.com/biziyibiliriz.swf
Yok
0

Üye Yöneticisi
* * * * *
193∞
Gönderilme: 10 Ocak 2015 23:39:56
Beni başkalarıyla karıştırmayın. İkimiz de boş konuşuyoruz dedim, sizden bahsetmedim. Sadece fikrinizi söyleseniz zaten boş konuştuğumuzu belli etmem. Böyle şeyleri takip eden ve hevesle katılmak isteyen arkadaşlar var görüldüğü üzere. İki yanıt verdim diye 'hemen beni banlayın' diye duygu sömürüsü yapmanıza gerek yok, ben aksine size yanıt verdim başkaları gördüğünüz gibi cevap yazma tenezzülüne bile girmez. Gelipte olan işe fütürsuzca '' oo bunlar eski oyun aa bunlar 3 milyonluk' tarzında gereksizce ve çocukça yanıt atarsanız tabii ki boş konuşmakla yükümlendirilebilirsiniz. Yapılacak ve gereken tek olgunca hareket oyunlar ilgimi çekmiyor, katılmayacağım tarzında bir cevap yazmaktır. Bunu söylemiyorsanız bile diğer insanlara saygı çerçevesinde, en azından burada bu işe katılan ve başka insanların da katıldığı bir çekilişi aşağılayıcı ve gereksiz yorumlar atmak size bir şey kazandırmaz. :)

Ayrıca o çok gördüğünüz forumlardan da bu forumu ayırın lütfen. Burada kimse kimseye saçma sapan linkler ve swf'ler ile cevap vermez. En azından ben karşıt görüş var ise ve ya açıklanması gereken bir durum varsa izahiyatını yaparım. Bir kaç oyun için 'uğraştırıyorsunuz' kavramına da hiç değinmiyorum bile, kimseyi güç kullanarak bir şey yapmaya zorlamıyoruz. İsteyen katılır, istemeyen katılmaz bu kadar basit :) Fikrinizi elbet söyleyeceksiniz, ancak konuşma adabını ve karşısındaki insana saygıyı da göz ardı etmeden. Bundan önce ki sayfada da arkadaş facebook üzerinden çekilişi istemediğini söylemiş, gayette mantıklı ve düzgün bir biçimde. Sizin yaptığınız gibi karşısında ufak çocuk varmışçasına alaycı ve saygısızlığa yakın düzeyde değil. Öncelikle söylediklerimizi tartmalıyız, onun dışında sizleri her zaman dinlemeye hazırım elbette. :) Konuya daha fazla yorum yapmayacağınız için de ayrıca teşekkür ediyorum :)
Yok
0

* *
: 135 GP
Gönderilme: 10 Ocak 2015 23:52:20
Abi daha fazla yorum yapmayacağınız için teşekkür ederim sözü umarım sadece o arkadaş içindir :D
Katıldım da , benim paylaşımı sadece arkadaşlar görüyor. Bu geçerli oluyor mu ? Herkes seçeneği olsa onu işaretleyeceğim de öyle bir seçenek yok. O yüzden İstanbul civarından seçeneğini seçtim. Bu paylaşım izinleri konusunda biraz cahilim kusura bakmayın :S
Yok
0

DID WE PUT ?
Üye Yöneticisi
* * * * *
193∞
Gönderilme: 10 Ocak 2015 23:56:18

Abi daha fazla yorum yapmayacağınız için teşekkür ederim sözü umarım sadece o arkadaş içindir :D
Katıldım da , benim paylaşımı sadece arkadaşlar görüyor. Bu geçerli oluyor mu ? Herkes seçeneği olsa onu işaretleyeceğim de öyle bir seçenek yok. O yüzden İstanbul civarından seçeneğini seçtim. Bu paylaşım izinleri konusunda biraz cahilim kusura bakmayın :S

Yok canım, başka insanlar için geçerli olsa konuyu kilitlerdim herhalde. :D Biz paylaştığını görebilirsek sorun olmaz o,paylaşılan görüntüyü sadece herkes olarak seçebilirsen çok iyi olur. Çünkü bakıldığında biz görmediğimiz kişiyi kazanan ilan edemeyiz herhalde. :P
Yok
0

The Lost Brotherhood
*
: 65 GP
Gönderilme: 11 Ocak 2015 06:05:49
Hayırlısı. Etkinlikte katkısı olan ne kadar insan varsa hepsinin ellerine sağlık, varolun.
Yok
0

Bilgisayar Mühendisliği/Anadolu Üniversitesi - Konya Maarif 53/E
Varrios Los Aztecas
*
...
: 150 GP
Gönderilme: 11 Ocak 2015 11:24:20
Hadi bakalım belki şans yüzümüze güler.
Yok
0

* *
: 160 GP
Gönderilme: 11 Ocak 2015 11:29:14
Katıldık bakalım.
Yok
0

Üye Yöneticisi
* * * * *
193∞
Gönderilme: 11 Ocak 2015 19:42:14
KURALLAR

-Çekilişi kazananlar, isimleri açıklandıktan sonra bize ulaşacak ve bir mail adresi verecekler. Biz de onların mail -adresine kazandıkları ödülü, (CD KEY) açıklamasıyla (oyunun içeriği adı vb.) beraber mail atacağız.
-Ödüllerin içinde DLC kazananlar, oyun kazanmayabilir. Sadece DLC kazananların asıl oyuna ihtiyacı olacağını unutmayın.
-CD Keyler tek kullanımlıktır, sizin mail adresinize gönderildikten sonra kesinlikle oyunu değiştirmek, yenisini almak, tekrar göndermek mümkün değildir. Hediyeniz sizin mail adresinize gönderdildikten sonra tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
-GTATurk.com , istediği zaman yarışmanın düzenini, mevcut kurallari değiştirmeyi, ekleme yapmayı, yarışmanın gidişatını,kazananları gizli tutma ve gerektiğinde ( sahte üyelik ile katılmaya çalışma, facebookta hesap açma vb.) kazananları değiştirme hakkını saklı tutar.

Yarışmaya katılanlar bütün bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bunun ücretsiz bir çekiliş olduğunu ve sadece sizler için olduğunu unutmayın.

Herkese bol şans!
Yok
0

Los Santos Triads
* * *
avaritia
interception~
: 345 GP
Gönderilme: 11 Ocak 2015 20:57:00

Sizin açınızdan bakmayınca illa boş konuşuyor oluyoruz bayılıyorum bu Türk forumlarındaki moderatörlere(beğenmiyorsanız siteye girmeyin gibi çocukça bir yorum görmezsem üzülürüm) . 3-5 liralık key için çekiliş yapıp bunu sayfayı beğenin facebook ta paylaşın diye birde milleti uğraştırıyorsunuz şimdi Allah bilir 3-5 günlük cezada verip modluk şovu yaparsınız, neyse konu hakkında bundan daha fazla yorum yapmayacağım. Katılacak arkadaşlara tekrar bol şans.

http://inciswf.com/biziyibiliriz.swf

Modluk şovu yaparlarmış. Bu mesajı atmandaki tek amaç kendi şovunu yapmak. Oyunları biraz aşağılayayım, modlarada atarımı yaptım. Ooh tamam havalı görünüyorum, bide konuya son mesajım yazayımda çıkışımda havalı olsun. Gereksiz konuşuyorsun.

Geldiğin yere geri gitmen umuduyla.

-

Katılan arkadaşlara iyi şanslar.
Yok
0

Los Santos Triads
* * *
BVB09 ★ ★
: 155 GP
Gönderilme: 12 Ocak 2015 11:45:08
Peki facebook, twitter gibi sosyal paylaşım siteleri haricinde de bir çekiliş yapmayı düşünüyor musunuz? Kaç seferdir katılamıyorum yarışmalara.
Yok
0

Los Santos Vagos
* * *
GALATASARAY
: 505 GP
Gönderilme: 12 Ocak 2015 12:25:01
Dün gece 23.30 civarı katıldım, inşallah kazanamam

Mesajlar Birleştirildi: [time]1421062535[/time]

Peki facebook, twitter gibi sosyal paylaşım siteleri haricinde de bir çekiliş yapmayı düşünüyor musunuz? Kaç seferdir katılamıyorum yarışmalara.
bence en iyisi foruma yazılacak böyle, katılacaklar bu konuya yorum atsın diye, sonra kazananlar yorum atan üyelerden biri seçilir işte kurayla, böylece forumda dolaşan bir üye ödül kazanır, öyle feysbukta ödül alıyım diye sayfayı beğenip paylaşan değil, öyle yapan daha sonra işi bitince belki sayfayı beğenmekten vazgeççek, bir de üstüne yarışmaya katılmak için millet foruma üye olur, forum da böyle böyle üye sayısını artırır, banlı olan varsa onu bilemeyecem
Yok
0

Foruma daha fazla giriş yapmayı düşünmüyorum, bana ulaşmak istiyorsanız profilimdeki iletişim bağlantıları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Varrios Los Aztecas
*
: 130 GP
Gönderilme: 12 Ocak 2015 19:44:35
Katılacaklara bol şans.
Yok
0

* *
: 135 GP
Gönderilme: 12 Ocak 2015 19:48:47
Dün akşam bitti bakalım bu haftayı boş mu geçtik yoksa talih kuşu kafamıza kondurdu mu :P
Yok
0

DID WE PUT ?
* *
: 335 GP
Gönderilme: 12 Ocak 2015 19:56:13
Ne zaman açıklanacak ?
Yok
0

Sayfa: 1 2 [3] 4 5

Gitmek istediğiniz bölüm:

Twitter
Facebook
YouTube
Google+
Anasayfadan Haberler
GTATurk Anasayfa Canlı Yayın Akışı
Sponsor Bağlantı
Son Kazanılan Başarılar
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Saltuk - 26 Şubat 2017 16:02:56
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Tolga74 - 26 Şubat 2017 15:23:36
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Lucca - 26 Şubat 2017 14:52:38
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: yucecan - 26 Şubat 2017 13:45:05
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Gani38 - 26 Şubat 2017 13:14:43
Gündemde Neler Var
Günün En Aktif Üyeleri
Çevrimiçi Üyeler (Son 30 dk.)
Yok

Yok

272 Çevrimiçi (0 Üye, 255 Ziyaretçi, 17 Robot)
Forum İstatistikleri

SCALA Forum Sistemi (SFS) v1.0 2015 - GTATurk DÜNYANIN EN BÜYÜK TÜRKÇE GTA PLATFORMU!
Bu forum GTATurk.com geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir. İzin almaksızın içeriği, görselleri, sistemleri kopyalamak yasaktır.
Hukuka, yasalara ve telif haklarına aykırı içerik şikayeti için gtaturkforum@gmail.com adresini kullanın.
Reklam işlemleri için gtaturkreklam@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

To report a content against law and copyrights, use gtaturkforum@gmail.com address.

Üye Bilgileri

Durum:

Rütbe:

Son Aktivite:

TAKİP EDİLEN

0
TAKİPÇİ

0
KONU

0
0
BAŞARI