Hoşgeldin Ziyaretçi! Üye değil misin? Hemen Kayıt Ol!

Sayfa: 1 ... 10 11 [12]
1 ziyaretçi konuyu incelemekte.
7 kişi tarafından beğenildi.

GTATürk'ten GTA V PC Hediyeli Bayram Yarışması! [SONUÇLANDI]
Sheron tarafından 05 Temmuz 2016 tarihinde açıldı. (229 Cevap, 20619 Görüntüleme)
Sayfayı Paylaş:

Madrazo Cartel
* *
Erzincanlı (24)
: 200 GP
Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum 2Pac knk girmesse alcan kütür kütür oyunu.

<< Bu mesaj mobil sürüm kullanılarak gönderildi. >>
+1

Los Santos Vagos
* * *
GALATASARAY
: 505 GP
Demekki neymiş? Çekilişte asla hemen katılıyorum diye atlamamak lazımmış.

+5

Foruma daha fazla giriş yapmayı düşünmüyorum, bana ulaşmak istiyorsanız profilimdeki iletişim bağlantıları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Varrios Los Aztecas
*
www.gtaturk.com
: 110 GP
Çekiliş müziğini dinlerken aşırı duygulandım ya, spora giderken hep o müziği dinlerdim ben be :) Tebrikler.

+2

Varrios Los Aztecas
*
1881 - ∞
Merhaba arkadaşlar, çekilişimiz sonuçlanmıştır.

Kazanan RockStarGamesTÜRK kendisini tebrik ediyoruz. 1 hafta içinde bana özel mesaj yoluyla ulaşmadığı taktirde yedek kazanan olan 2PAC_ adlı üyemize geçecektir hakkı.

Allaaaaaah kardeşimde yeni terhis oldu gerçekten çok büyük bir süpriz oldu :) çok teşekkür ederim çok sağolun :)
+8

"Değerler ve Dürüstlük Vakti Geldiğinde Kazanıcak ve Zulüm Son Bulucak" Biliyorum.
Varrios Los Aztecas
*
1881 - ∞
2PAC_ hocam umarım sizde kazanırsınız adınıza üzüldüm gerçekten timsah gözyaşları değil bunlar sizi temin ederim :'(
+2

"Değerler ve Dürüstlük Vakti Geldiğinde Kazanıcak ve Zulüm Son Bulucak" Biliyorum.
O'Neil Brothers
UNUTAQ
: 10 GP
2PAC_ hocam umarım sizde kazanırsınız adınıza üzüldüm gerçekten timsah gözyaşları değil bunlar sizi temin ederim :'(

yav asjdasjdajs
Yok
0

UNUT MEYHANECI UNUT OLAN BÜTÜN ŞEYLERİ SÖYLEDİGİM BÜTÜN ŞEYLERİ SADECE SARHOŞTUM LÜTFEN UNUT.
Varrios Los Aztecas
*
: 190 GP
Kazanan kişileri tebrik ederim.
Yok
0

"Geçmişini bilmeyen, geleceğine yön veremez"
-Mustafa Kemal Atatürk

Trevor Philips Industries
* *
We're all mad here.
: 165 GP
Katılıp katılmadığımdan beri emin değilim ama buradan RockStarGamesTÜRK arkadaşımızı tebrik ederim. Bence 2pac_ bile yedek talihli olarak çıkmasına rağmen oldukça şanslı. Misal ben katıldığım yaklaşık 10K çekilişten sadece 5ini kazandım.
Yok
0

Los Santos Vagos
* * *
GALATASARAY
: 505 GP
Katılıp katılmadığımdan beri emin değilim ama buradan RockStarGamesTÜRK arkadaşımızı tebrik ederim. Bence 2pac_ bile yedek talihli olarak çıkmasına rağmen oldukça şanslı. Misal ben katıldığım yaklaşık 10K çekilişten sadece 5ini kazandım.

Yalnız burada acı olan kazanmanın direğinden dönmek. :D Sonuçta yarışmayı kazanan ödülü alıyorsa yedek talihli olmak ise sadece bir anlık heyecan...
Yok
0

Foruma daha fazla giriş yapmayı düşünmüyorum, bana ulaşmak istiyorsanız profilimdeki iletişim bağlantıları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Trevor Philips Industries
* *
We're all mad here.
: 165 GP

Yalnız burada acı olan kazanmanın direğinden dönmek. :D Sonuçta yarışmayı kazanan ödülü alıyorsa yedek talihli olmak ise sadece bir anlık heyecan...

Günde 2 saatimi çekilişlere katılmaya adıyorum. Benim gibi bile 5 kere kazanmış olmak da acı bence :D. işin komik yanı ilk katıldığım çekiliş olan bu forumdaki bir arkadaşımızın yaptığı çekilişti. Ve kazanmıştım. Şans ne zaman gelir belli olmuyor.
+1

Sayfa: 1 ... 10 11 [12]

Gitmek istediğiniz bölüm:

Twitter
Facebook
YouTube
Google+
Anasayfadan Haberler
GTATurk Anasayfa Canlı Yayın Akışı
Sponsor Bağlantı
Son Kazanılan Başarılar
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Saltuk - 26 Şubat 2017 16:02:56
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Tolga74 - 26 Şubat 2017 15:23:36
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Lucca - 26 Şubat 2017 14:52:38
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: yucecan - 26 Şubat 2017 13:45:05
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Gani38 - 26 Şubat 2017 13:14:43
Gündemde Neler Var
Günün En Aktif Üyeleri
Çevrimiçi Üyeler (Son 30 dk.)
Yok

Yok

234 Çevrimiçi (0 Üye, 211 Ziyaretçi, 23 Robot)
Forum İstatistikleri

SCALA Forum Sistemi (SFS) v1.0 2015 - GTATurk DÜNYANIN EN BÜYÜK TÜRKÇE GTA PLATFORMU!
Bu forum GTATurk.com geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir. İzin almaksızın içeriği, görselleri, sistemleri kopyalamak yasaktır.
Hukuka, yasalara ve telif haklarına aykırı içerik şikayeti için gtaturkforum@gmail.com adresini kullanın.
Reklam işlemleri için gtaturkreklam@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

To report a content against law and copyrights, use gtaturkforum@gmail.com address.

Üye Bilgileri

Durum:

Rütbe:

Son Aktivite:

TAKİP EDİLEN

0
TAKİPÇİ

0
KONU

0
0
BAŞARI