Hoşgeldin Ziyaretçi! Üye değil misin? Hemen Kayıt Ol!

Sayfa: 1 [2] 3
1 ziyaretçi konuyu incelemekte.
0 kişi tarafından beğenildi.

silindi
Duckboy53 tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde açıldı. (53 Cevap, 3581 Görüntüleme)
Sayfayı Paylaş:

O'Neil Brothers
Duckboy53.c
: 10 GP
Başarılar,Orda Olucam Ekip Gerkçekden İyimis :)

Tabikide beklerim.

Konuyu kaç kere daha silip tekrar açacaksınız? Yetmez mi?

Diğerleri bana ait değildir yetkili kişilere mesaj attım.
Yok
0

Varrios Los Aztecas
*
Graphic/Mapper
Diyer Konu silindi

başarilar :)
Yok
0

O'Neil Brothers
Duckboy53.c
Diyer Konu silindi

başarilar :)

Teşekkür ederim :) .
Yok
0

Varrios Los Aztecas
*
: 25 GP
Hayırlısı SKY in açıp kapattığı serverlerden birine daha şahitlik edeceğiz... SKY varsa tutmaz boşuna uğraşmayın. Ve mod youtubede vardı bide teamspeak3 hazır şekilde atılmış vaziyette.
Yok
0

Pro-Plem ?
Varrios Los Aztecas
*
Yani sadece Sky (BURAK) ile kalmıyorum foruma bakıyorum felan cidden ilk önce yapın sonra tanıtın...Yoksa böyle ağır eleştiriler alırsınız.
Yok
0

Pro-Plem ?
O'Neil Brothers
Duckboy53.c
Yani sadece Sky (BURAK) ile kalmıyorum foruma bakıyorum felan cidden ilk önce yapın sonra tanıtın...Yoksa böyle ağır eleştiriler alırsınız.

Admin kadrosunda Sky diye birisi bulunmuyor Burak admin var A6 o ise Sky(Burak) değil, başka bir sunucuda uzun yıllar emek harcamış deneyimli bir admindir kendisi.
Yok
0

Varrios Los Aztecas
*
Hayırlısı diyelim o zaman inşallah o değildir sizin açınızdan daha iyi olur... Başarılar ancak formu felan düzenleyip tanıtımı öyle atsaydınız keşke
Yok
0

(1 kere düzenlendi. Son Düzenleme: 11 Ocak 2017 - proplem)
Pro-Plem ?
O'Neil Brothers
Duckboy53.c
Hayırlısı diyelim o zaman inşallah o değildir sizin açınızdan daha iyi olur... Başarılar ancak formu felan düzenleyip tanıtımı öyle atsaydınız keşke

Forumu daha dün açtık tanıtımı bugün yaptık tabikide geliştireceğiz forumu ve modada ekleyeceklerimiz var ve forumdan gelen sonuç burda :) ;

Gerisini siz düşünün samp aleminde baya tanınmış bir kadromuz var Mod&Forumu düzenleme yapmadan sunucuyu aktif etmeceğimize emin olabilirsiniz :) .
Yok
0

Varrios Los Aztecas
*
www.gtaturk.com
: 125 GP
Sunucu Tutmayacak.
- Sunucunuz güvenli değil en düşük saldırıyı alıyor.
- Forum adresinizde Sql açığı var index basarlar.
- Ts3 Adresiniz Portlu ve ücretsiz.
Yok
0

Varrios Los Aztecas
*
Graphic/Mapper
onlar hepsi hal olacaktır
Yok
0

O'Neil Brothers
: 125 GP
Başarılar
Yok
0

Varrios Los Aztecas
*
Graphic
: 110 GP
Off başarılar :) <3
Yok
0

O'Neil Brothers
Duckboy53.c
Yok
0

O'Neil Brothers
Duckboy53.c
Off başarılar :) <3

Teşekkür ederim.
Yok
0

Varrios Los Aztecas
*
Triple - InStyle Since 2010 :)
Kadroda SKY bulunmamakta mod tarafımca kodlanıyor DDOS koruması ve Anti hile sunucuya getirildi.
Yok
0

Elbet bir gün..
O'Neil Brothers
Duckboy53.c
Gereken cevabı PawnCoder'ımız vermiş zaten :) .
Yok
0

Varrios Los Aztecas
*
Graphic/Mapper
Server gerekli her koruma yapılacaktır
Yok
0

O'Neil Brothers
: 5 GP
Selamlar,

Sunucu içerisindeki yönetim Admin olan Burak benim, Sky ile alakam yok. Daha önce sunucu açmışlığım yok, bu konuda beni bu tarz platformlarda tanımanız ilginç ve saçma.

Sunucu'ya yeni eklediğimiz sistemler şunlar, yorum olarak bırakıyorum yakında konuya ekleyebiliriz;

1-) Sıradan araçlarda Q ve E tuşları ile araç içerisinde sinyal verebiliyorsunuz.
2-) Idlewood Gas Station'un arkasına Araç Yıkama garajı mevcut, /aracyikama komutu ile aracı yıkayabiliyorsunuz, garaja giriş ve çıkışlar otomatik olarak gerçekleşir.
3-) Sunucu silah ve uyuşturucu sistemleri mevcut, bu sistemler materyal ile gerçekleşiyor. Materyal toplamanız için Silah Kaçakçılığı mesleğine katılmanız gerekmektedir. Bu mesleği 12 saatte bir gerçekleştirebilir ve mesleğe başlarken 50.000$ ödemek zorunda kalacaksınız. Bu sevkiyatı gerçekleştirmeniz için bir ailede olmanız gerekmektedir. (Sevkiyat başladığı zamanda LSPD'ye bildiri gitmektedir bu sebeple tek başınıza sevkiyata çıkmanız pek uygun değildir, birlik arkadaşlarınız ile sevkiyata çıkmanız daha doğru olacaktır.)
4-) Sunucu içerisinde Birliklere çok önem verildi, forum adresinde birlik tanıtımı açan ve güncel şekilde paylaşımlarını devam ettiren birliklere bir takım bonuslar veriyoruz. (Para, Araç, Materyal, İnterior vs)
5-) Basketbol sistemi getirildi, ghetto mahallerine eklendi.
6-) Rol ortamı oluşturacak maplar eklendi.

Not; Daha fazla sistememler mevcut, hepsini bu tanıtıma yazmamız çok zor. Detaylı bilgiler için forum adresini ziyaret etmeniz sizin için daha iyi olacak.

Konuda saygı çervesinde yorum atan arkadaşlara teşekkür ediyorum, sağlıcakla kalın.
-Burak
Yok
0

(1 kere düzenlendi. Son Düzenleme: 13 Ocak 2017 - Allen21)
O'Neil Brothers
Duckboy53.c
Server gerekli her koruma yapılacaktır

Gereken cevabı açıkladığınız için teşekkür ederim.
Yok
0

O'Neil Brothers
Duckboy53.c
Selamlar,

Sunucu içerisindeki yönetim Admin olan Burak benim, Sky ile alakam yok. Daha önce sunucu açmışlığım yok, bu konuda beni bu tarz platformlarda tanımanız ilginç ve saçma.

Sunucu'ya yeni eklediğimiz sistemler şunlar, yorum olarak bırakıyorum yakında konuya ekleyebiliriz;

1-) Sıradan araçlarda Q ve E tuşları ile araç içerisinde sinyal verebiliyorsunuz.
2-) Idlewood Gas Station'un arkasına Araç Yıkama garajı mevcut, /aracyikama komutu ile aracı yıkayabiliyorsunuz, garaja giriş ve çıkışlar otomatik olarak gerçekleşir.
3-) Sunucu silah ve uyuşturucu sistemleri mevcut, bu sistemler materyal ile gerçekleşiyor. Materyal toplamanız için Silah Kaçakçılığı mesleğine katılmanız gerekmektedir. Bu mesleği 12 saatte bir gerçekleştirebilir ve mesleğe başlarken 50.000$ ödemek zorunda kalacaksınız. Bu sevkiyatı gerçekleştirmeniz için bir ailede olmanız gerekmektedir. (Sevkiyat başladığı zamanda LSPD'ye bildiri gitmektedir bu sebeple tek başınıza sevkiyata çıkmanız pek uygun değildir, birlik arkadaşlarınız ile sevkiyata çıkmanız daha doğru olacaktır.)
4-) Sunucu içerisinde Birliklere çok önem verildi, forum adresinde birlik tanıtımı açan ve güncel şekilde paylaşımlarını devam ettiren birliklere bir takım bonuslar veriyoruz. (Para, Araç, Materyal, İnterior vs)
5-) Basketbol si... Mesajın devamı için tıklayın...

Sunucuda DM vb. ünsürlara kesinlikle yer verilmeyeceği ortaya koyulmuştur.

<< Bu mesaj mobil sürüm kullanılarak gönderildi. >>
Yok
0

Sayfa: 1 [2] 3

Gitmek istediğiniz bölüm:

Twitter
Facebook
YouTube
Google+
Anasayfadan Haberler
GTATurk Anasayfa Canlı Yayın Akışı
Sponsor Bağlantı
Son Kazanılan Başarılar
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Saltuk - 26 Şubat 2017 16:02:56
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Tolga74 - 26 Şubat 2017 15:23:36
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Lucca - 26 Şubat 2017 14:52:38
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: yucecan - 26 Şubat 2017 13:45:05
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Gani38 - 26 Şubat 2017 13:14:43
Gündemde Neler Var
Günün En Aktif Üyeleri
Çevrimiçi Üyeler (Son 30 dk.)
Yok

Yok

319 Çevrimiçi (0 Üye, 297 Ziyaretçi, 22 Robot)
Forum İstatistikleri

SCALA Forum Sistemi (SFS) v1.0 2015 - GTATurk DÜNYANIN EN BÜYÜK TÜRKÇE GTA PLATFORMU!
Bu forum GTATurk.com geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir. İzin almaksızın içeriği, görselleri, sistemleri kopyalamak yasaktır.
Hukuka, yasalara ve telif haklarına aykırı içerik şikayeti için gtaturkforum@gmail.com adresini kullanın.
Reklam işlemleri için gtaturkreklam@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

To report a content against law and copyrights, use gtaturkforum@gmail.com address.

Üye Bilgileri

Durum:

Rütbe:

Son Aktivite:

TAKİP EDİLEN

0
TAKİPÇİ

0
KONU

0
0
BAŞARI