Oyun Kategorisi > Oyun Genel

Assassin's Creed III

<< < (339/406) > >>

Black Hawk:
Arkadaşlar o kapı açma görev nasıl bir yardım edin. :D

Tim Carly:

--- Alıntı yapılan: Kara Şahin - 23 Kasım 2012 ; 20:37:37 ---Arkadaşlar o kapı açma görev nasıl bir yardım edin. :D

--- Alıntı sonu ---

Fareyi sağa sola yavaşça götür taa ki oturana kadar. Sonra yukarı aşağı götür. Ardından faredeki tuşlara ard arda bas. :helal:

FlawLessVictory:

--- Alıntı yapılan: Leon10Rhyme - 23 Kasım 2012 ; 19:53:25 ---Şunu belirtmek istiyorum ki bana göre bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi oyun Red dead redemptiondur ama Assasins creed 3 gördükten sonra benim hayatımın oyunu olarak 2. sırada yer aldı. Bunun sebebi ise Red dead kadar zengin içeriği olması  ( Hayvan avları, ağaçlara tırmanma koşuşturma, dağlara tırmanma, gemi savaşları vs ) Ayrıca şunu bence ekini belirtmeden söyleyebilirim ki Skyrim'den daha güzel bir dünyası var assasins creed 3'ün.

--- Alıntı sonu ---

ASC III'teki tek kötü şey haritanın bölümlere ayrılmış olması Frontier için şuraya git Boston'a gitmek için oraya git ışınlan falan Open World bir oyunda hoşlanmadığım şeylerden.

Mert:

--- Alıntı yapılan: Leon10Rhyme - 23 Kasım 2012 ; 19:53:25 ---Şunu belirtmek istiyorum ki bana göre bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi oyun Red dead redemptiondur ama Assasins creed 3 gördükten sonra benim hayatımın oyunu olarak 2. sırada yer aldı. Bunun sebebi ise Red dead kadar zengin içeriği olması  ( Hayvan avları, ağaçlara tırmanma koşuşturma, dağlara tırmanma, gemi savaşları vs ) Ayrıca şunu bence ekini belirtmeden söyleyebilirim ki Skyrim'den daha güzel bir dünyası var assasins creed 3'ün.

--- Alıntı sonu ---
Haklısın ama oyunu tamamen bitirdim artık yapacak birşey kalmadı gemi savaşlarıda sıkıyor bir süre sonra adam öldürmekten başka yapacak birşey kalmıyor.

Tim Carly:
Aynen oyunu bitirdim gemi savaşlarından başka saran bir şey kalmadı. Tekrar bitireceğiz artık.

Navigasyon

Ana Sayfa

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Sürüm Geçişi

Tam sürüme git