Haberler:

Gönderen Konu: Minecraft - Genel Konu [1.8]  (Okunma sayısı 752891 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rhinehart

• Editör
  • shinjiteta
Ynt: Minecraft - Genel Konu [1.4.6]
« Yanıtla #7095 : 22 Aralık 2012 ; 23:16:26 »
Sizin evinizi yakmamın bir sebebi vardı herhalde canım sıkıldı diye evini yakacak halim yok ben seni server a ilk katıldığın zaman evime aldım bir süre oyuna girmedim sonra bir girdim anam evim yok sordum herkeze dedilerki yangın çıktı ondan sonra sende biliyorsunki melo geldi hepimizi topladı ondan sonra logları açıp senin yaktığını buldu tamam bu birşey değildi chestlerim duruyordu ama bana okla ateş ettiniz bende sizin eve girip sizi kestim ama yatak sayesinde checkpoint yapmışsınız beni öldürdünüz tüm enchantlı itemlerim herşeyim size düştü ondan sonra sizden itemleri istedim vermediniz 2 saniyeliğine melo ya söylemeye çıktım sonra geri girdim beni meydana çağırdınız bende geldim itemlerimin hepsini meydanda lav ile yaktınız.

tüm bunlardan sonra kendinize suçsuz diyebiliyorsanız vay sizin insanlığınıza senin tek yaptığın insanları birbirine düşürüp kavga ettirmek evimi yaktığını bilmediğim zaman Hot yaktı fikrine düşürdün beni ve onun itemlerini saklamamı sağladın senin yüzünden kavga ettik ardından melo gelip log ları açtı.
O konu geçti, Hot'n Cold "Sunucuyu bıraktı" dediği için o olay oldu diye de ELLİ defa söylendi. Ayrıca Hot eşyalardan kendine pay bile çıkarmaya çalışıyordu, ama ben gidip eşyaların hepsini almadım. Sunucuyu bırakmadığını bilseydim öyle bir şey yapmazdım ama bu olay senin adiliğini gizlemiyor.

"I have no real interest in the perceived worth of other people."

Reklamlar

Çevrimdışı Viocél

• Trevor Philips Industries
  • Forumu terk etmedim.
« Yanıtla #7096 : 22 Aralık 2012 ; 23:19:58 »
O konu geçti, Hot'n Cold "Sunucuyu bıraktı" dediği için o olay oldu diye de ELLİ defa söylendi. Ayrıca Hot eşyalardan kendine pay bile çıkarmaya çalışıyordu, ama ben gidip eşyaların hepsini almadım. Sunucuyu bırakmadığını bilseydim öyle bir şey yapmazdım ama bu olay senin adiliğini gizlemiyor.

Hangi adiliğimi gizlemiyor merak ettim doğrusu evimi yaktın tarlamı bozdun evimin altına mağara yaptın(ız) bende senden intikamımı aldım hayır abi ne akla hizmet evimi yaktınki o serverdan ayrılma gibi birşeyim varmı o server için ben neler yaptım enchant masası örs nether gate iksir aleti bunların hepsi benim elimden çıktı artı sana yardım bile ettim sen ise canın sıkıldı diye evimi yaktın.

skype ver aslanım

Sana serverdada söylemiştim laptop kullanıyorum mikrafonum yok.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2012 ; 23:20:07 Gönderen: ProTyS »

Çevrimdışı Emre

• System
  • Üye Yöneticisi
  • Emrets61
« Yanıtla #7097 : 22 Aralık 2012 ; 23:20:35 »
Önerim şudur ki artık sunucuya yeni biri alınırken insan / hayvan testinden geçirilsin. Üstüne zeka seviyesi de elden geçirilsin ki gerizekalı olup olmadıkları anlaşılsın. Yoksa oyunda ilkokula giden ve zeka geriliği olan kişilerle uğraşmak zorunda kalıyoruz. Bir çok oyunda da bu tür sütünü içmemiş ilkokula giden kişiler bulunuyor. Sözüm belirli bir kişiye değil, bu tür şeyler yapan kişiyedir. Kromozom sayısında fazlalık olan arkadaşların oyunlara girmesi sakıncalıdır! :)

İyi forumlar ve oyunlar! :)

Çevrimdışı Mustafa

• atwa.
  • The Families
    • Ödüller
« Yanıtla #7098 : 22 Aralık 2012 ; 23:21:00 »
Sana serverdada söylemiştim laptop kullanıyorum mikrafonum yok.

laptoplarda dahili mikrofon vardır cahil
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

Çevrimdışı Rhinehart

• Editör
  • shinjiteta
« Yanıtla #7099 : 22 Aralık 2012 ; 23:21:40 »
serverdan ayrılma gibi birşeyim varmı
Hot'n Cold "Sunucuyu bıraktı" dediği için o olay oldu diye de ELLİ defa söylendi.

Çevrimdışı  The Hot N Cold 

• Madrazo Cartel
  • Führer.
« Yanıtla #7100 : 22 Aralık 2012 ; 23:22:02 »

bide utanmadan hala bana suç atıyorsun kapa şu hot konusunu artık sinirlenmeye başlıyorum küfredip ban yiycem başlattırtma şimdi
Bu sefer harbiden bırakıyorum. Hadi Allah'a emanet.

Çevrimdışı Viocél

• Forumu terk etmedim.
« Yanıtla #7101 : 22 Aralık 2012 ; 23:22:32 »
Önerim şudur ki artık sunucuya yeni biri alınırken insan / hayvan testinden geçirilsin. Üstüne zeka seviyesi de elden geçirilsin ki gerizekalı olup olmadıkları anlaşılsın. Yoksa oyunda ilkokula giden ve zeka geriliği olan kişilerle uğraşmak zorunda kalıyoruz. Bir çok oyunda da bu tür sütünü içmemiş ilkokula giden kişiler bulunuyor. Sözüm belirli bir kişiye değil, bu tür şeyler yapan kişiyedir. Kromozom sayısında fazlalık olan arkadaşların oyunlara girmesi sakıncalıdır! :)

İyi forumlar ve oyunlar! :)

Olayların yarısını bile bilmediğin halde böyle bir laf etmen çok küstahça olaylardan hiçbirini bilmiyorsun.
laptoplarda dahili mikrofon vardır cahil

Laptopların hepsinde yoktur cahil.

Çevrimdışı Emre

• System
  • Üye Yöneticisi
  • Emrets61
« Yanıtla #7102 : 22 Aralık 2012 ; 23:22:44 »
Konuyu uzatmayınız. Mesajlar silinecektir.

Çevrimdışı Rhinehart

• Editör
  • shinjiteta
« Yanıtla #7103 : 22 Aralık 2012 ; 23:23:24 »
bide utanmadan hala bana suç atıyorsun kapa şu hot konusunu artık sinirlenmeye başlıyorum küfredip ban yiycem başlattırtma şimdi
Lan adama bak loglara baktı herif o kadar VIOC SUNUCUYU BIRAKTI cümlesini bana 30 puntoyla yazdırma, ve adamsan küfür et n'olur.

Çevrimdışı Viocél

• Forumu terk etmedim.
« Yanıtla #7104 : 22 Aralık 2012 ; 23:24:20 »
Konuyu uzatmayınız. Mesajlar silinecektir.

Mesajlar neden siliniyor ? Sanırım kurallara aykırı birşey yapmadık forum tartışma vb şeyler için vardır zaten.

• Madrazo Cartel
  • Führer.
« Yanıtla #7105 : 22 Aralık 2012 ; 23:25:26 »
Lan adama bak loglara baktı herif o kadar VIOC SUNUCUYU BIRAKTI cümlesini bana 30 puntoyla yazdırma, ve adamsan küfür et n'olur.

ben öyle birşey demedim o zaman da baktık loglara sen hala inkar et neyin kafasındasın lan "vioc sunucuyu bıraktı" ile "vioc sunucuyu bıraktı galiba" iki cümleyi aynı mı görüyosun sen sinirlendirmeyin lan adamı kapat kes yeter artık sıktınız bu sefer ben haklıyım hiç atarlanmayın

Çevrimdışı Emre

• System
  • Üye Yöneticisi
  • Emrets61
« Yanıtla #7106 : 22 Aralık 2012 ; 23:25:51 »
Aralarda küfür veya kurallara uymayan bir şey olduğunda silinecektir. Kurallara uygun bir biçimde tartışabilirsiniz veya benim yaptığım gibi bilgilendirebilirsiniz.

Çevrimdışı Viocél

• Forumu terk etmedim.
« Yanıtla #7107 : 22 Aralık 2012 ; 23:28:14 »
Aralarda küfür veya kurallara uymayan bir şey olduğunda silinecektir. Kurallara uygun bir biçimde tartışabilirsiniz veya benim yaptığım gibi bilgilendirebilirsiniz.

Sadece küfürleri editlemek daha mantıklı olur bence.

Mesajlar Birleştirildi: [time]22 Aralık 2012 ; 21:31:05[/time]

ben öyle birşey demedim o zaman da baktık loglara sen hala inkar et neyin kafasındasın lan "vioc sunucuyu bıraktı" ile "vioc sunucuyu bıraktı galiba" iki cümleyi aynı mı görüyosun sen sinirlendirmeyin lan adamı kapat kes yeter artık sıktınız bu sefer ben haklıyım hiç atarlanmayın

"ProTyS serveri bıraktı DeadzoR" demişsin hot...
(click to show/hide)

Yani anlıyacağınız Hot bıraktı demedi sadece bilmediğini söyledi fakat DeadzoR nasıl başardıysa bunu evet bıraktı olarak algılamış.

Dikkatlı oku hot sana karşı birşey demedim.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2012 ; 23:32:34 Gönderen: ProTyS »

• Madrazo Cartel
  • Führer.
« Yanıtla #7108 : 22 Aralık 2012 ; 23:48:25 »
Sadece küfürleri editlemek daha mantıklı olur bence.

Mesajlar Birleştirildi: [time]22 Aralık 2012 ; 21:31:05[/time]

"ProTyS serveri bıraktı DeadzoR" demişsin hot...
(click to show/hide)

Yani anlıyacağınız Hot bıraktı demedi sadece bilmediğini söyledi fakat DeadzoR nasıl başardıysa bunu evet bıraktı olarak algılamış.

Dikkatlı oku hot sana karşı birşey demedim.

onu diyorum işte o zaman da dedim şimdi de diyorum atakan yanlış anladı diye

Çevrimdışı Rhinehart

• Editör
  • shinjiteta
« Yanıtla #7109 : 22 Aralık 2012 ; 23:56:27 »
Ahah kafanızdan nasıl uydurmuşsunuz. Meloyla iletişimdeyim, logları koydurtmayın bana. Susun da bari rezil olmayın.