Hoşgeldin Ziyaretçi! Üye değil misin? Hemen Kayıt Ol!

GTATurk - GTA Türkiye Kuralları
Kayıt Kuralları


Forumuza kayıt olduktan sonra kullanıcı adınızla konu açabilir, cevap yazabilirsiniz.Üyelik tamamen ücretsizdir.Değişik kullanıcı adları ile foruma kayıt olunması yasaktır.Kayıt forumunda yanlış ya da eksik bilgi verenlerin veya daha önce ceza alarak forumdan uzaklaştırılmış üyelerin üyelikleri, yöneticiler tarafından haber verilmeksizin yasaklanabilir.Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra e-posta adresinize aktivasyon postası gelecektir. Postadaki yönlendirme ile üyeliğinizi aktif edebilirsiniz.


Forum Kuralları


Hiç kimseye hiçbir şekilde hakaret edilemez.Forumumuzda hack, crack, warez, cd-key gibi konular açmak, yasal olmayan içerikler paylaşmak, üyelerimizin gerçek kimliğini açıklamak kesinlikle yasaktır.Bilgilendirme amacı dışında verilen linkler ve siteler reklama girer; avatar ve imza dışında reklam yapılamaz. Ticari amaç güden konular yasaktır.Forumda gönderilen her mesajdan gönderenin kendisi sorumludur. Mesajın içeriğinden dolayı bu sitenin yöneticileri sorumlu tutulamazlar.


Konu KurallarıForuma yazılan gereksiz ve hiçbir tutarlılığı olmayan mesajlar neden belirtmeksizin forumdan silinecektir.Forum yöneticileri her konuya tek tek göz atamayabilir. Kurallara aykırı bir mesaj gördüğünüzde sağ alt köşede bulunan "Moderatöre Bildir" linkine tıklayarak moderatörlerimize bildirebilirsiniz.Foruma yazılan bütün mesajlar yazarın görüşünü belli eder. Ne forum yöneticileri, ne de üçüncü şahıslar yazmadıkları bir mesajın içeriğinden sorumlu tutulabilirler. Foruma mesaj yazan kullanıcının IP'si sistemde kayıt altına alınır ve gerekli durumlarda ilgili yasal makamlara verilebilir.Genel ahlaka aykırı bir mod olduğundan dolayı forumumuzda Hot Coffee modu hakkında konu açılması,içeriğinin seviyesiz bir şekilde anlatılması,resimlerinin yayınlanması yasaktır.


İmza Kuralları


Sayfa düzeni açısından imzanızdaki görsellerin, yazıların, userbarların boyutları toplamı 400x150 boyutunu aşmamalıdır.İmzanızda kullandığınız görsellerin toplam boyutu en fazla 100 KB olabilir.İmzanızda en fazla 5 satır yazı kullanabilirsiniz.İmzanızdaki yazılar en fazla 12 punto olabilir.
İmzanızda reklam yapabilirsiniz.
İmzada yapılan alıntıların değiştirilerek alıntıya başka anlamlar yüklenmesi yasaktır.Siyasi, dini, cinsel yönden tahrik edici içerikler imza olarak kullanılamaz.


Avatar Kuralları


Avatarınız en fazla 50 KB olabilir.Avatarınız en fazla 100x100 piksel olabilir.Siyasi, dini, cinsel yönden tahrik edici avatarlar kullanılamaz!


Yönetici Yetkileri


Yöneticiler, kurallara uymayan konuları silebilir, düzenleyebilir, kilitleyebilir, taşıyabilir.Yöneticiler, kurallara uymayan üyeleri süreli veya süresiz yasaklayabilir, üyeliğini silebilir.Yöneticiler, üyelerin profillerinde değişiklik yapabilir.Kurallara uymayan, mesajlarında forum düzenini bozan üyelere karşı forum yöneticilerinin cezai yaptırım uygulama hakkı bulunmaktadır. Haklarında cezai yaptırım uygulanacak kullanıcılara süresi belli olmamakla birlikte yöneticiler tarafından her türlü cezai işlem uygulanabilir.Kurallarda yapılan değişiklikler üyelere bir şekilde duyurulur. Kuralları kabul etmeyen üyeler forumdan süresiz ayrılabilir, yönetime bildirmesi halinde üyeliği kapatılabilir. (Üyeliğin kapanması üyelik kaydının silinmesi değil, sınırsız olarak erişime kapatılmasıdır.)Forum yöneticileri yukarıda yazılan yetkilerini kullandıktan sonra üyelerimizin yöneticileri rahatsız etmemelerini rica ederiz.


Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılır.

GTATurk Yönetimi.
Twitter
Facebook
YouTube
Google+
Anasayfadan Haberler
GTATurk Anasayfa Canlı Yayın Akışı
Sponsor Bağlantı
Son Kazanılan Başarılar
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Saltuk - 26 Şubat 2017 16:02:56
Merhaba forum.
İlk konunu aç.
Kazanan: Tolga74 - 26 Şubat 2017 15:23:36
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Lucca - 26 Şubat 2017 14:52:38
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: yucecan - 26 Şubat 2017 13:45:05
Niko! My cousin!
Üye Ol.
Kazanan: Gani38 - 26 Şubat 2017 13:14:43
Gündemde Neler Var
Günün En Aktif Üyeleri
Çevrimiçi Üyeler (Son 30 dk.)
Yok

Yok

316 Çevrimiçi (0 Üye, 300 Ziyaretçi, 16 Robot)
Forum İstatistikleri

SCALA Forum Sistemi (SFS) v1.0 2015 - GTATurk DÜNYANIN EN BÜYÜK TÜRKÇE GTA PLATFORMU!
Bu forum GTATurk.com geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir. İzin almaksızın içeriği, görselleri, sistemleri kopyalamak yasaktır.
Hukuka, yasalara ve telif haklarına aykırı içerik şikayeti için gtaturkforum@gmail.com adresini kullanın.
Reklam işlemleri için gtaturkreklam@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

To report a content against law and copyrights, use gtaturkforum@gmail.com address.


Üye Bilgileri

Durum:
 

Rütbe:
 

Son Aktivite:
 


TAKİP EDİLEN

0
TAKİPÇİ

0
KONU

0
MESAJ

0
BAŞARI

0


Profil Bilgileri

Kayıt Tarihi: 

Çevrimiçi Süresi: 

Son Başarıları: 

Son Mesajı: 


Devamı...
Üye Girişi
Sürekli Bağlı Kal: