Haberler:

Gönderen Konu: GTA San Andreas Gizemler, Hileler, Müzikler Ve Modlar  (Okunma sayısı 5708 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Technobreaker

  • O'Neil Brothers
  • İleti: 143
  • DJ Timecode!
  • Kayıt: 09/06/2011
GTA San Andreas Gizemler, Hileler, Müzikler Ve Modlar
« : 09 Haziran 2011 ; 19:05:46 »
1) Dead Bodies
Umarım herkes 69. bölgeyi biliyodur 69. bölgeden El Castillo Del Diablo'ya doğru giderken bir çukur var çukurun içinde 6 tane ceset var üstünde ise bir araba var 69. bölgedeki uçak kalıntılarında ölen insanlar sanırım ..
2) Secret Wall
San Fierro'da " U " harfine benzeyen bi yol var yolun virajından sağa dönüp duvara doğru motor ile yaklaşınca duvara giriyoruz ve daha sonra başka bir yere düşüyoruz ..
3) Go - Kart
Vinewood yazısının arkasında bir ev var onun yanında ufak bir araba var gizli bir araba ufak ama nereye olsa çıkıyor Formula 1'in ufak versiyonu binanın tam üstünde ise bir helikopter var ..
4) Gta Vice City and Gta III Pitcures
Winewood'da mezarlığın arkasındaki bir binada Gta Vice City ve GTA III posterlerini görebilirsiniz ..
5) El Castillo Del Diablo Ghost
El Castillo Del Diablo'da bir mezarlık var mezarlığın çaprazına doğru bir çukur var o çukura bi kaç kere bomba atın sonra içine girip zıplayın tekrar bomba atın ve etrafı sis kaplamaya başlar bir evin arkasına girip tekrar çıkın ve o çukura çok fazla yaklaşmadan bakın çukurun üstünde şapkalı bir adam duruyor yanına yaklaşınca yok oluyor + kasaba lanetli olduğu için üstünden geçen uçaklar kasabaya düşüyor ..
6) Scream In Grave
Winewood yazısının arkasındaki mezarlıkta bir seri katilin mezarının yanına gidip dikkatlice dinlerseniz çığlık seslerini duyabilirsiniz + Carl'ın annesinin mezarından da öksürük sesleri gelmektedir [ Carl : Oyunda yönettiğimiz adam ]
7) Secret Graphty
Vinewood'daki mezarlıktaki duvarda akşam 20:00'da ortaya çıkan sabah 06:00'da yok olan bir grafiti görebilirsiniz ..
8 ) Writing On The Grave
Winewood'daki mezarlıktaki bir mezar taşının üstünde dikkatlice bakınca CARL yazdığını görebilirsiniz + Çölde terkedilmiş mezarlıktada bir mezar taşının üstünde CARL yazdığı doğrudur ..
9) The Letter " r " In The Sky
Bulutsuz bir gecede havaya baktığınızda " r " harfini görebilirsiniz heralde Rockstar Games'in logosudur ..
10) Liberty City
Oyunun içindeyken Liberty City'e gitmek mümkün ilk olarak Teleporter 3.0b programını indiriyoruz sonra programı açıyoruz aşağı saatin yanına harita geliyor ona sağ tıklayıp " Teleport To " dan Liberty City'i seçiyoruz Marko's Bistro'nun içide var ..
11) The Big Ear
Çöldeki dev anteni bilirsiniz onun altındaki safari kamyonetine binip Radio X'i açarsanız üzerinize intihar uçaklarının yağdığını görürsünüz ..
12) Zombie In Zombotech
Zombotech'i bilirsiniz oraya ara sıra köyde yaşayan kel sadece pantalonu olan bir adama benzeyen ama çok zor ölen bir Zombi gelir + Bazen size roket atan bir yaratık gelir adı ise Nemesis'tir ..
13) Ryder's Revenge
Bunun olabilmesi için oyunu bitirmeniz gerekir oyunu hep The Jonhsons House'e kaydederseniz oyuna girdiğinizde telefonunuz çalar Ryder sizi tehdit eder ve dışarı çıktığınızda evin arkasında Ryder çıkar ama üstünde kırmızı çizgiler vardır ve öldürmesi çok zordur ölünce sizi tekrar arar ve bidaha geleceğini söyler ..
14) Area 51
Area 51 Area 69 diyede geçiyor buraya ara sıra UFO benzeri araçlar iniyor ..
15) Not Welcome
Big Smoke'un saklandığı evin önünde " Not Welcome " [ Hoş Gelmediniz ] yazısı vardır bunu Carl için yazmıştır ..
16) UFO ??
Bu oyunun her yerinden görülebilir bazen havada yanıp sönen arkasında iz bırakarak ilerleyen bir uçan araç vardır ve bir süre sonra bu yok olur ..
17) Suicide Peoples
San Fierro'da bir binanın üstünde insanlar doğuyor ve sonra aşağı düşüp ölüyor oyun hatasıydı heralde belli birşey değil ..
18) Secret City
Las Venturas'ta satın aldığımız bir evin içinde kapının yanında KANGAROO yazarak zıplarsanız aşağı düşersiniz ve bir süre sonra ufak bir şehre gelirsiniz içine insan yoktur ..
19) " K "
San Fierro'da bir binanın üstünde beliren " K " harfi var ..
20) Beaten Man
Los Santos'ta bir polis binasında bir vatandaşı sorguya çekiyorlar onu kurtarsanız bile kıpırdayamaz çünkü oraya sabitlenmiş ..
21) Vice City Pictures
Ganton GYM'ye gidip adamları öldürüp ROCKETMAN yazıp kapının önünden havalandıktan sonra Oblivion denilen paralel evrene geçiceksiniz ordan Ryder'ın evine girip içeriyi incelerseniz içerde Vice City posterini görebilirsiniz ..
22) Submarine
Denizin altında yıkık dökük bir denizaltı var ama içine binilemiyor ..
23) Interior In The Night
İnteriorda hiç sabah olmaz hep gecedir ..
24) There Are No Easter Egg
San Fierro'yu Las Venturas'a bağlayan köprünün üstünde There Are No Easter Eggs Up Here Go Away yazıyor. Anlamı ise Burada Süpriz Yumurta Yok Kaybol demek süpriz yumurtadan kastı ise oyundaki gizli şeyler ..
25) Stone Tunnel
The Big Ear'ı bilirsiniz hani şu çölün ortasındaki dev anten ordan aşağı inip biraz ilerledikten sonra insan yapımı olmayan taştann bir tünel görebilirsiniz ..
26) Ghost Car
Bu hayalet araba değildir. Rockstar Games bunu köylere kasabalara koyacakmış eski model araba olduğu için ama bi hatadan dolayı yokuşa koymuşlar arabalarda orda oluşuyor ve aşağı kayıyor. İçinde sürücü olmadığı içinde herkes hayalet araba sanıyor ama araba sadece kayıyor ..
27) 2 Secret Car  
1. gizli araba sürücü kursunun önündedir. 2. ise Karete salonunun yanındadır ..
28) Catalina's Ex Loves
Catalina'yı bilirsiniz hani dağda bize görev veren kadın onun evinin yanında 3 mezar var bu mezarlardakiler ise Catalina'nın 3 eski sevgilisidir ..
29) Secret Town : Aldea Malvada
Barbar'a ile tanıştığımız kasabanın hemen yanındaki bir tepene terkedilmiş ufak bi kasaba görebilirsiniz ..
30) Rocking Chair
Fischers Lagoon' da iskelenin sonundaki evin yanında bi sandalye var ve bu sandale gece yarısı saat 00:00 sularında sallanmaya başlıyor ama sabah olunca sallanmıyor ..
31) CJ's Mom Ghost
Gece saat 00:00 sularında CJ'nin evine gidip dikkatlice etrafı dinlerseniz CJ'nin annesinin çığlık seslerini duyabilirsiniz ..
32) Leatherface And Ed Gein
Bu iki adam psikopat bir seri katildir Leatherface Catalina'nın evinin yakınlarında kamyon sürerken karşınıza çıkabilir Ed Gein ise çölde terkedilmiş mezarlıkta El Castillo Del Diablo'da karşınıza çıkabilir ve arasıra sizi pompalı tüfek ile koşturduğunu görebilirsiniz ..
33) Blue Light In The House
The Farm'da bir evin penceresinden geceleri mavi ışık süzülmekte Oblivion'dan evin içine girildiğinde anormal bişey yok boş bir ev evin gizemi geceleri beyaz ışık yerine mavi ışık vermesi ..
34) Secret Locations
Ganton GYM'ye gidip adamları öldürüp ROCKETMAN ile kapının önünden havalandığınızda önünüze direkt olarak sarı ok çıkar oraya girdiğinizde ise bir kaç tane gizli mekan görebilirsiniz bu mekanların içinde Madd Dogg ile OG Loc'u tehdit ettiğimiz mekanda bulunmakta üstelik mekanlarda değişik şarkılar çalmakta ..
35) Ghost Car 2
Mount Chiliad'da yeni bir hayalet araba keşfettim bu arabaların içinde sürücü var fakat aniden ortaya çıkıyorlar sadece araba değil bazen bisiklette çıkabiliyor ..
36) Vinewood
Vinewood yazısının üstüne çıktığınızda üzerinize intihar uçaklarının yağdığını görebilirsiniz ..
37) Phone Number
Vinewood yazısının arkasındaki havuzlu evde bir telefon var telefonun üstüne fotoğraf makinesi veya dürbünlü tüfekle yakınlaştırıp baktığınızda bir telefon numarası görmeniz mümkün google'a arattırdım ama bişey çıkmadı ..
38) Secret Jimmy
Winewood yazsının arkasında havada duran gizli bir levye var alınabiliyor ..
39) Horse Screams In Tierro Robada
Gece saat 00:00 sularında Tierro Robada'ya giderseniz at kişnemeleri duyabilirsiniz ..
40) Salvatore And Maria In Gta Sa
Saints Marko's Bistro görevine girdiğinizde karşınıza direkt video geliyor videoyu geçmeden izlerseniz Maria'yı ve Salvatore'yi görebilirsiniz ..
41) Blue Hell
Blue Hell yer altıdır buradan Area 69'ın içine girebilirsiniz gitmek için öncelikle Wang Cars'a gidin onun hemen karşısında inşaat var ROCKETMAN yazarak yarım binanın içine girip yukarı doğru havalanın daha sonra ise aşağı inin ve mavi cehennemdesiniz ..
42) Cesar's Car
Cesar'ın ilk yarış görevinde yarışın bittiği kumsala giderseniz araba park etme yerinde Cesar'ın arabasını görebilirsiniz ..
43) 1 Hour Photo
Glen Park'ta bir binanın üstünde 1 Hour Photo yazıyor bu reklamın aynısı Liberty City'de de var ..
44) Secret Valley
Sevgilinizi gezdirmeye gittiğinizde bazı restaurantlar var sadece sevgilinizi gezdirirken açılıyor buraya Oblivion'dan girerseniz Secret Valley adında bir restauranta varırsınız ve bazı evlerde makarna pizza yemekleri var bu kutuların üstüne dürbünlü tüfekle veya fotoğraf makinesiyle baktığınızda Secret Valley yazısını görebilirsiniz ..
45) UFO
69. bölgeye veya Bone County'den yüksek bir tepeye çıkın ve gökyüzünü incelemeye başlayın bir süre sonra sarı bir yıldız göreceksiniz dürbünlü tüfekle yakınlaştırıp dikkatlice bakarsanız hareket ettiğini görebilirsiniz gece yarısı hilesini yazmayı untmayın ..
46) Claude In San Andreas
Farewell, My Love görevine girdiğinizde GTA 3'ün ana karakteri olan Claude Speed'i görebilirsiniz tabi her zaman ki suskun haliyle Catalina da bir GTA 3 karakteridir ..
Moon
Sniper Rifle ile Ay'a ateş ederseniz Ay'ın büyüdüğünü görebilirsiniz. Bir süre sonra küçülüp yenide büyümeye başlar bu gizem bütün GTA serisinde mevcuttur ..

Hileler

Silahlar, Can ve Zırh

LXGIWYL - Silah paketi 1 (Thugs Tools)
KJKSZPJ - Silah paketi 2 (Professional Tools)
UZUMYMW - Silah paketi 3 (Nutter Tools)
ROCKETMAN - Jetpack verir.
AIYPWZQP - Paraşüt verir.
WANRLTW - Sınırsız cephane.
NCSGDAG - Tüm silah seviyenizi hitman yapar.
OUIQDMW - Araç kullanırken aynı zamanda nişan alırsınız.
HESOYAM - Can, Zırh, $250.000
BAGUVIX - Ölümsüzlük.


Polis, Seviyeler ve Çeteler

OSRBLHH - Aranma seviyenize 2 yıldız ekler.
ASNAEB - Polislerden kurtulursunuz.
LJSPQK - Polisler tarafından 6. seviyeden aranırsınız
AEZAKMI - Asla aranmazsınız.
MUNASEF - Adrenalin modu.
KANGAROO - Mega zıplama.
IAVENJQ - Mega yumruk.
AEDUWNV - Asla acıkmazsınız.
CVWKXAM - Sınırsız oksijen.
BTCDBCB - Şişmanlarsınız.
KVGYZQK - Zayıflar, sıska kalırsınız.
JYSDSOD - Maximum güç.
OGXSDAG - Maximum güven.
EHIBXQS - Maximum çekicilik.
MROEMZH - Her bölgede çeteniz olur.
BIFBUZZ - Sokakları çeteler kontrol eder.

Araç Yaratma

AIWPRTON - Rhino verir.
CQZIJMB - Bloodring Banger verir.
JQNTDMH - Rancher verir.
PDNEJOH - Yarış arabası verir.
VPJTQWV - Yarış arabası verir.
AQTBCODX - Romero verir.
KRIJEBR - Stretch verir.
UBHYZHQ - Çöp kamyonu verir.
RZHSUEW - Caddy verir.
JUMPJET - Hydra verir.
KGGGDKP - Hovercraft verir.
OHDUDE - Helikopter verir.
AKJJYGLC - ATV verir.
AMOMHRER - Tanker verir.
EEGCYXT - Dozer verir.
URKQSRK - Planör verir.
AGBDLCID - Monster verir.


Araç Seviyeleri

CPKTNWT - Ekrandaki tüm araçlar patlar.
XICWMD - Görünmez araçlar.
PGGOMOY - Mükemmel araç kontrolü.
ZEIIVG - Bütün lambalar yeşil olur.
YLTEICZ - Agresif sürücüler.
LLQPFBN - Pembe trafik.
IOWDLAC - Siyah trafik.
AFSNMSMW - Uçan botlar.
BGKGTJH - Trafikte ucuz arabalar.
GUSNHDE - Trafikte hızlı arabalar.
RIPAZHA - Uçan arabalar.
JCNRUAD - Ekrandaki tüm araçlar patlar.
COXEFGU - Tüm araçların nitrosu olur.
BSXSGGC - Dokunduğunuz araçlar patlar.
THGLOJ - Sakin trafik.
FVTMNBZ - Trafikte kasaba araçları.
VKYPQCF - Taksilere nitro verir.
VQIMAHA - Tüm araçların seviyesini maximum yapar.


Oynanış
AJLOJYQY - Herkes birbirine saldırır.
BAGOWPG - Herkes sizden nefret eder.
FOOOXFT - Herkese sil?h verir.
SZCMAWO - İntihar edersiniz.
CIKGCGX - Plaj partisi.
AFPHULTL - Ninja teması.
IOJUFZN - Halk isyan eder.
PRIEBJ - Funhouse teması.
SJMAHPE - Herkese 9mm silah verir.
ZSOXFSQ - Herkese roket verir.


Hava ve Zaman

AFZLLQLL - Güneşli.
ICIKPYH - Çok güneşli.
ALNSFMZO - Bulutlu.
AUIFRVQS - Yağmurlu.
CFVFGMJ - Sisli.
MGHXYRM - Gök gürültülü ve fırtınalı.
CWJXUOC - Kum fırtınası.
YSOHNUL - Hızlı saat.
PPGWJHT - Hızlı oynanış.
LIYOAAY - Yavaş oynanış.
XJVSNAJ - Her zaman gece.
OFVIAC - Turuncu gökyüzü 21:00

GTA San Andreas Teleporter 3.0b

[link=http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=560]GTA San Andreas Teleporter 3.0b[/link]

Nasıl Kullanılır ?

Programı indirdikten sonra Zip'li dosyanın içindekileri çıkartın daha sonra " sat " yazan simgeye tıklayın. Saatin oraya San Andreas haritası gelecek. Ona sağ tıklayarak " Teleport to " dan istediğiniz yeri seçin oyuna girin ve seçtiğiniz yerdesiniz ..

GTA San Andreas Radio Müzikleri Ve Ana Müzik

[link=http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=560]GTA San Andreas Musics[/link]

Nasıl Kullanılır ?

Programı indirdikten sonra çalıştırın. Üstte Game Folder diye bir şey var. Onu GTA San Andreas\audio\streams a yönlendirin. Extract seçeneğine tıklayın.Yerel disk C de "GTA San Andreas Music" adında bir klasör oluşacak.Bütün müzikler onun içinde umarım hoşunuza gider ..

GTA San Andreas Liberty City'de Düşmeden Yürüme

[link=http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=7464]Gta San Andreas Solid Liberty City Mod[/link]

Nasıl Kullanılır ?

Zip'li dosyayı açın daha sonra içindekileri C: Rockstar Games/Gta San Andreas/data/maps/leveldes'e çıkartın ama çıkartmadan önce leveldes dosyasının içindekileri ordan keserek yedekleyin daha sonra GTA Sa Teleport'u açarak Liberty City'e gidin iyi eğlenceler artık düşmeden yürüyebilirsiniz ..

İstediğiniz mod olursa yazabilirsiniz bende elimden geldiği kadar yardımcı olurum ..

ALINTI DEĞİLDİR !!
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2011 ; 19:06:39 Gönderen: Toni Cipriani »


Reklamlar


Çevrimdışı Meyus

  • Üye Yöneticisi
  • *****
  • İleti: 3779
  • Kayıt: 05/05/2009
Ynt: GTA San Andreas Gizemler, Hileler, Müzikler Ve Modlar
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2011 ; 19:31:15 »
Gizemler, gariplikler için genel konu var, oradan paylaşabilirsin.

http://www.gtaturk.com/forum/san-andreas-genel/san-andreas-oyun-hatalari-gariplikler-departmani-)/
Site ve forumla artık ilgilenemeyeceğim. Soru ve şikayetlerinizi diğer yönetici arkadaşlara iletebilirsiniz.