Haberler:

Gönderen Konu: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi  (Okunma sayısı 5003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı  Woldeon 

 • O'Neil Brothers
 • İleti: 28
 • Kayıt: 09/10/2011
STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« : 09 Ekim 2011 ; 22:56:59 »


Türkiyenin ilk özel televizyonu STAR TV'nin NTV,NTV Spor,CNBC-E,E2 gibi kanallarının da sahibi olan
Doğuş Yayın Grubuna satılmasının ardından Ferit Şahenk ve yönetimi kanalda köklü değişikliğe hazırlanıyor..Özellikle Şahenk ve Doğuş Yayın Grubu yönetiminin STAR TV'yi ilk kurulduğu 1989-1990 yılları arasındaki başarılı zirvesine çıkartmak için tüm çalışmasını disiplinli bir şekilde kanala yansıtmak için sarfediyor.Özellikle Şahenk ve yönetiminin tv kanallarının çoğunda yayınlanan izdivaç tarzı,toplumun ahlak düzeyini derinden sarsan seviyesiz programlara taviz verilmeyeceği de edinilen bilgiler arasında.Dündar ve ekibi için ise soru işaretleri halen devam ediyor..

STAR TV SATILDI ATV HABER
http://www.beyazgazete.com/video/2011/10/03/star-tv-satildi-atv.html

İZDİVAÇ DÖNEMİNE SON,YEPYENİ BİR GÜNDÜZ KUŞAĞI
Ferit Şahenk ve Doğuş Yayın Grubunun STAR TV için ilk adımı atarak kanalın başına Cem Aydın'ı getirerek kendisine tam yetkiyi verdi.Özellikle Türk kanallarının çoğunda yayınlanan İzdivaç ve Seviyesi düşük,toplumun genel ahlakını sarsacak programlar STAR TV'den şutlanacak ! Şutlanan programların yerine ise STAR TV'nin ilk kurulduğu parlak dönemlerinde Türkiyede ilk kez yayınlanan KÜLT seviyesine ulaşmış yabancı diziler KLASİK YABANCI DİZİ KUŞAĞI ismiyle yeniden STAR TV gündüz kuşağında yerini alacak..

KLASİK GÜNDÜZ KUŞAĞI'NDA NELER VAR ?
Şahenk ve yönetiminin özellikle reyting için kanal'ın kalitesini düşürmek yerine toplumun kültürel,eğitimli yönüne hitap edecek yayın politikası konsepti izleyeceği,buna göre de kaliteli yayın anlayışı çerçevesinde programları yıllar sonra ilk yayınlandığı Türkiyenin ilk özel kanalı STAR TV'de yayınlayarak hem Türkiyede ilk defa yeni bir gündüz kuşağı konsepti başlatacak hem de bu kaliteli yapımlar yıllar sonra yeniden DVD arşivlerinden çıkartılarak,Türkçe Dublajlanıp DVD kalitesinde Gündüz Kuşağı'na koyulacağı da gelen bilgiler arasında..

Bu dizilere şöyle bir göz atacak olursak Don Johnson ve Philip Michael Thomas'ın başrollerini paylaştığı Türkiyede bir moda trendi çığırını açan 1980'li yılların efsanevi KÜLT Polisiye dizisi MIAMI VICE'de yıllar sonra yeniden ilk kez orjinal adıyla yayınlandığı kanalda yeniden yayınlacak..TRT'nin şu anda Kara Şimşek dizisini yıllar sonra yeniden yayınlamasıyla birlikte Şahenk ve yönetiminin Cem Aydın'a tam talimate vererek kanal'ı eski parlak günlerine birlikte bir ekip çalışmasıyla döndüreceğinin sinyallerini verdi..Öte yandan Cem Aydın'ın TRT'den STAR TV'nin yeni yayın konseptinin ''Klasik Gündüz Kuşağı'' için Kara Şimşek dizisini de yayın hakkını ve DVD'lerini alma konusunda anlaşmaya varması bekleniyor.. Eğer anlaşma ve mütabakat sağlanırsa,KARA ŞİMŞEK artık TRT'deki gibi Pazar Günleri yayınlanmak yerine STAR TV'nin ''Klasik Gündüz Kuşağı'' isimli yayın kuşağına Türkçe Dublaj olarak MIAMI VICE,A Takmı,Mavi Ay gibi klasik dizilerine kardeş olması bekleniyor..Ayrıca sadece MIAMI VICE değil..A TAKIMI,MACGYVER,MAVI AY,CHINA BEACH gibi STAR TV'nin parlak dönemde yayınlanan programları yeniden dublajlanarak DVD kalitesinde Klasik Gündüz Kuşağı izleyicisine sunulacak..

PEKİ AKŞAM KUŞAĞINDA NELER OLACAK ?
İşte merak edilen sorulardan birtanesi daha,Şahenk ve yönetimi Cem Aydın'a bu konuda çok güveniyor.. Özellikle Klasik Gündüz Kuşağı'ndan sonra Akşam Kuşağının da belirli bir ismi olacak tıpkı E2 ve CNBC-E'deki gibi..Kulağımıza gelen ilk yapımlardan Behzat Ç,Muhteşem Yüzyıl gibi dizileri de Akşam Kuşağı adı altında düzenleyerek yayınlanacak..

PEKİ YA CNBC-E KALİTESİNDEKI FİLMLER ?
Şahenk ve Yönetiminin dikkat ettiği hassas noktalardan birisi de Film Kuşağı oluyor.Film Kuşağının yayın saati saat 21:00'den sonra olacağı ve Kaliteli Universal Studios - Hollywood yapımlı Filmlerin de Gece Kuşağı adı altında yayınlanması bekleniyor..

STAR TV SATILDI.. PEKI YA TVEN ?
Şahenk ve yönetimi asıl bombayı işte burada patlatıyor..TVeN daha çok Türkçe Dublajlı Hollywood-Universal Studio yapımlı Kaliteli Filmleri,Film türlerine göre kuşaklar düzenleyerek yayınlayacak..TVEN şifresiz olacak ve karasal yayından da izlenilebilecek..

STAR TV DOĞUŞ YAYIN GRUBUNA GEÇTİ,PEKİ YA ŞAMPİYONLAR LİGİ ?
Doğuş Yayın Grubu ve Ferit Şahenk,Doğan Holding yönetim kurulu başkanı Aydın Doğan ve yönetimi ile bu konuda da anlaşmaya vardı.. STAR TV’nin yeni sahibine geçmesinden sonra sorulan ilk sorulardan biri de; “Şampiyonlar Ligi ne olacak?” oldu. Şu an Şampiyonlar Ligi Star’ın dışında D Smart’taki Euro Futbol’da yayınlanıyor. D Smart şöyle bir açıklama gönderdi; “UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları, sözleşmenin bitiş tarihi olan mayıs sonuna kadar şu andaki uygulamayla devam edecek. Her koşulda yürürlükteki bu sözleşme çerçevesinde açık ve kapalı yayın kurallarına bağlı olarak Türk takımlarının maçlarının yayını devam edecek.” Büyük olasılık Euro Futbol’un Doğuş Holding’teki karşılığı NTV Spor. Açık yayınlar STAR TV’de devam eder. Peki kapalı yayınlar olacak mı? Yani NTV Spor Şampiyonlar Ligi’nin diğer maçlarını abonelerine mi sunacak? Büyük olasılık böyle olacak, ancak NTV Spor'un şifrelenmesi yerine NTV Spor HD platformlarda şifrelenecek

UĞUR DÜNDAR VE STAR HABER EKİBİ KONUSUNDA..
Şahenk ve Yönetiminin Uğur Dündar ve ekibine teklif götüreceği,ekibi ve kendisiyle anlaşma sağlananlar ile yola devam edileceği ayrıca NTV ve CNBC-E haber kuşakları ile NTV ve NTV Spor'un spor servisinin STAR TV spor servisi ile birleştirileceği ve ekip olarak yollarına yeni yayın döneminde devam edileceği de gelen bilgiler arasında..

ERTEM ŞENER VE EKIBI İŞİNİN BAŞINDA,ERCAN TANER İSE ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARINDA STAR'DA
STAR TV spor müdürü Ertem Şener ve ekibinin işinin başında kalacağı,ayrıca Ercan Taner'in de Doğuş Yayın Grubu Kanalları Spor Servisinin yönetim ve koordinatörlüğüne getirileceği,Ertem Şener'in de yardımcılığına atanacağı Ayrıca Şampiyonlar Ligi maçlarında da STAR TV'de Rıdvan Dilmen ve konuklarıyla maçı anlatırken Ertem Şener ve Ekibine de maçlarla ilgili büyük sorumluluk verileceği gelen bilgiler arasında..

Kaynak:MSNBC

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bence gerçekten süper olacak özellikle gündüz kuşağı diğer kanalların aksine daha çok izleneceği kesin..
hakikaten güzel diziler yayınlanıyormuş:http://tr.wikipedia.org/wiki/Star_TV_taraf%C4%B1ndan_yay%C4%B1nlanan_programlar%C4%B1n_listesi
Sol taraftaki siyah saçlı spiker Müge Oruçkaptan ve sağ taraftaki kumral saçlı spiker Gülgün Feyman STAR 1(STAR TV) ilk açılışı
STAR TV ilk açılışı STAR 1 1989


STAR TV yeni yayın dönemi tanıtımı 1991 
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2011 ; 17:13:50 Gönderen: Woldeon »


Reklamlar


Çevrimdışı Leone1905

 • Ballas
 • *****
 • İleti: 1041
 • Yüce Atatürk
 • Kayıt: 13/08/2010
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2011 ; 05:02:41 »
Öncelikle Sihirli Annem,Gelin Duymasın,Star'da Altın Günü gibi programların kaldırılması lazım.
Bunun dışında Pulsar,iki Aile gibi dizilerin sabah tekrarları veriliyor bunların yerine daha güzel şeyler verilmeli

Çevrimdışı  Woldeon 

 • O'Neil Brothers
 • İleti: 28
 • Kayıt: 09/10/2011
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2011 ; 12:12:03 »
Öncelikle Sihirli Annem,Gelin Duymasın,Star'da Altın Günü gibi programların kaldırılması lazım.
Bunun dışında Pulsar,iki Aile gibi dizilerin sabah tekrarları veriliyor bunların yerine daha güzel şeyler verilmeli
STAR TV anladığımız kadarıyla eskip PARLAK dönemine geri dönecek..Eski Parlak Dönemlerinde de olmazsa olmazlardan birisi Seviyeli ve Tarafsız Konsepti ile ''KIRMIZI KOLTUK'' programı vardı..Konseptte eğer siyaset programı olursa şüphesiz KIRMIZI KOLTUK yeniden başlayacak.. Ümit Aslanbay ve Işın Gürel'in o dönemler sunduğu KIRMIZI KOLTUK programını 2006'da Erdoğan Aktaş ve STAR TV'nin haber servisinin iki numaralı başarılı ismi Nazlı Öztarhan sunuyordu.. Şimdi yeniden Nazlı Öztarhan ve NTV Haber ekibinden Ümit Aslanbay kadar genç bir isim ile Nazlı Öztarhan yeniden sunacağı kesin..
Benim 2011'deki Kırmızı Koltuk ikilim - Sinan Ertuğrul ve Nazlı Öztarhan
Bir dönem Can Ataklı da 2000'li dönemde sundu

Nazlı Öztarhan STAR HABER'i hala sunan ve Bir Dönem Kırmızı Koltuk programını sunanlardan..


İlk Dönemlerinde Işın Gürel STAR HABER'i ve Kırmızı Koltuk programını aşağıda gördüğümüz gibi Ümit Aslanbay ile sunuyordu..

İŞTE İLK KIRMIZI KOLTUK - Ümit Aslanbay ve Işın Gürel (Işın ablam ile Ümit Ağabeyim'i çok severim çocukluğumun sunucularıdır,hatta bir haber gelmişti Işın abla saldırıya uğradı diye maganda kılıklı birisi yumruklamıştı :@ Lanet herif ve onun Başkan'ı mıdır nedir sonra ANAP hükümeti tarafında görevden alındı adamlar ya refahçı ya da fetocuydu.. bu yumruğu atıp saldıran kişi de tutuklandı ! Hatta Hastanede de kalmıştı ! Işın Gürel'i Döven Şahsiyet Konuştu !)
Bana göre Sinan Ertuğrul ve Nazlı Öztarhan ikilisi yeni Konseptin yeni KIRMIZI KOLTUK programına gerek düzgün diskiyonlarıyla,gerek fizikleri ve kişikleri ile yakışacak isimler..
Zaten Doğan'ın elinden çıkan STAR TV artık gerçekten ''TARAFSIZ'' yayın yapacağı için,Doğuş Yayın Grubu STAR TV'yi bana göre eski ZİRVEDEKİ yıllarına taşıyacaktır..
Sinan Ertuğrul STAR TV GÜN ORTASI HABER SPİKERİ VE HABER SESLENDİRMECİSİ

« Son Düzenleme: 11 Ekim 2011 ; 17:53:06 Gönderen: Woldeon »

Çevrimdışı  IroniQ 

 • The Lost Brotherhood
 • **
 • İleti: 865
 • !!..Atam İzindeyiz..
 • Kayıt: 10/06/2010
İmzanız kurallara aykırı olduğu için kaldırılmıştır.

Çevrimdışı  Woldeon 

 • O'Neil Brothers
 • İleti: 28
 • Kayıt: 09/10/2011
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2011 ; 21:35:27 »
Aynı konuyu bende açmıştım

www.gtaturk.com/forum/sinema-kitap-muzik/star-tv'nin-satisi-kanaldaki-dizilerin-akibeti-ve-kanal'in-yeni-stratejisi/
Kardeşim aynı mesajı yine gereksiz yazılar ile beraber yazmıştın ben yine aynı şeyi söylemiştim fakat şimdi tekrar söylüyorum..
Senin açtığın konu ''daha az ve daha farklı'' ayrıca ''düzensiz'' bilgi içeriyor.. Ben ise düzenleyerek ve daha detaylı yayınladım..

Çevrimdışı  IroniQ 

 • The Lost Brotherhood
 • **
 • İleti: 865
 • !!..Atam İzindeyiz..
 • Kayıt: 10/06/2010
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #5 : 10 Ekim 2011 ; 22:32:21 »
Kardeşim aynı mesajı yine gereksiz yazılar ile beraber yazmıştın ben yine aynı şeyi söylemiştim fakat şimdi tekrar söylüyorum..
Senin açtığın konu ''daha az ve daha farklı'' ayrıca ''düzensiz'' bilgi içeriyor. Ben ise düzenleyerek ve daha detaylı yayınladım..

Tartışma çıkmasın tartışmayı sevmem gerçi doğruyu söledin tartışma çıkacak bir şey yok ve evet haklısın düzensizdi bundan bahsetmek istemiyorum baştan sağma konu hazırladım kabul ediyorum

O yüzden konuyla ilgili konuşacam
Gerçekten güzel oldu Kanal D çöplüğü olmuştu Kanal D'de yer bulamayan tüm diziler burdaydı şimdi gündüz kuşağına renk getirecekler
Miami Vice'ı çok merak ediyorum
Hangi kanalı açsam evlilik programı yeter ya
Hande Ataizi ile evlilik Esra Erol'la evlilik, Zuhal Topaç'la evlilik eve geldiğimde direk Star'ı açtığımda Miami Vice izleyeceksem süper olmuş sonuna kadar destekliyorum
İmzanız kurallara aykırı olduğu için kaldırılmıştır.

Çevrimdışı  Woldeon 

 • O'Neil Brothers
 • İleti: 28
 • Kayıt: 09/10/2011
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #6 : 10 Ekim 2011 ; 22:37:29 »
Tartışma çıkmasın tartışmayı sevmem gerçi doğruyu söledin tartışma çıkacak bir şey yok ve evet haklısın düzensizdi bundan bahsetmek istemiyorum baştan sağma konu hazırladım kabul ediyorum

O yüzden konuyla ilgili konuşacam
Gerçekten güzel oldu Kanal D çöplüğü olmuştu Kanal D'de yer bulamayan tüm diziler burdaydı şimdi gündüz kuşağına renk getirecekler
Miami Vice'ı çok merak ediyorum
Hangi kanalı açsam evlilik programı yeter ya
Hande Ataizi ile evlilik Esra Erol'la evlilik, Zuhal Topaç'la evlilik eve geldiğimde direk Star'ı açtığımda Miami Vice izleyeceksem süper olmuş sonuna kadar destekliyorum
Ben seni meraktan çatlatmadan müjdemi vereyim :D MIAMI VICE Dizimag'de varmış :D İzliyorum küçüklüğüme döndüm resmen ya :D Sonny Crockett ve Ricardo Tubbs'ı kim unutabilir :D Ama ilk bölümler ilgisizlikten silinmiş ve sadece 17.bölümden itibaren var ama şansına çok aksiyonlu ve süper bölüm labirent :D Ekibimiz Escobar serserileriyle uğraşmak zorundalar :D Türkçe altyazılı ama STAR TV şuan el değiştiriyor,kadrolar kuşaklar felan hazırlanıyor yani.. Teslim alınıp herşey oturunca dublajlısını da izleyip herkese havanı atarsın önceden biliyordum diye :D
http://www.dizimag.com/miami-vice-1-sezon-17-bolum-izle-dizi.html
Ha bu arada Santino Forelli abimiz de İlk bölümü yani Pilot Bölümü Koymuş bakmak istersen;
http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kitap-muzik/miami-vice-tum-bolumler-buradan/
Kara Şimşek de koyulmuş :D Pilot bölümü zaten pazar günleri TRT'de.. STAR TV onu da alacak ama Gündüz Kuşağına
http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kitap-muzik/kara-simsek(knight-rider)-tum-bolumler-buradan-turkce-dublaj/

Çevrimdışı  IroniQ 

 • The Lost Brotherhood
 • **
 • İleti: 865
 • !!..Atam İzindeyiz..
 • Kayıt: 10/06/2010
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #7 : 10 Ekim 2011 ; 22:40:15 »
Ben seni meraktan çatlatmadan müjdemi vereyim :D MIAMI VICE Dizimag'de varmış :D İzliyorum küçüklüğüme döndüm resmen ya :D Sonny Crockett ve Ricardo Tubbs'ı kim unutabilir :D Ama ilk bölümler ilgisizlikten silinmiş ve sadece 17.bölümden itibaren var ama şansına çok aksiyonlu ve süper bölüm labirent :D Ekibimiz Escobar serserileriyle uğraşmak zorundalar :D Türkçe altyazılı ama STAR TV şuan el değiştiriyor,kadrolar kuşaklar felan hazırlanıyor yani.. Teslim alınıp herşey oturunca dublajlısını da izleyip herkese havanı atarsın önceden biliyordum diye :D
http://www.dizimag.com/miami-vice-1-sezon-17-bolum-izle-dizi.html
Ha bu arada Santino Forelli abimiz de İlk bölümü yani Pilot Bölümü Koymuş bakmak istersen;
http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kitap-muzik/miami-vice-tum-bolumler-buradan/
Kara Şimşek de koyulmuş :D Pilot bölümü zaten pazar günleri TRT'de.. STAR TV onu da alacak ama Gündüz Kuşağına
http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kitap-muzik/kara-simsek(knight-rider)-tum-bolumler-buradan-turkce-dublaj/

Eyw saolasın ilk fırsatta izlicem
İmzanız kurallara aykırı olduğu için kaldırılmıştır.

Çevrimdışı  Woldeon 

 • O'Neil Brothers
 • İleti: 28
 • Kayıt: 09/10/2011
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #8 : 10 Ekim 2011 ; 22:51:21 »
Eyw saolasın ilk fırsatta izlicem
Anaa :D Ricardo Tubbs karakterini canlandıran Philip Michael Thomas aslında Lance Vance'i seslendiriyormuş :D bakın bakın http://www.imdb.com/title/tt0314123/

Ya bende diyorum bu ses bana nereden tanıdık geliyor Lance Vance'miş bu ya :D Ama rolüne çok yakışıyor.. STAR TV'de 5 sezon verildi bu 80 ve 90'larda.. Çocukken izlerdik :D Şimdi yine verilecek oleyyy :D Hemde Türkçe Dublajlısı :D Anaa şok oldum resmen ya :D

Aslında zaten verilmiş bu forumda da ama kimse iplemediği için ben de göremedim :D
http://www.gtaturk.com/forum/gta-vice-city-genel/vice-city'in-gercek-sesi/

Çevrimdışı  IroniQ 

 • The Lost Brotherhood
 • **
 • İleti: 865
 • !!..Atam İzindeyiz..
 • Kayıt: 10/06/2010
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #9 : 11 Ekim 2011 ; 16:50:49 »
Ya off biran önce yayınlasınlar şu miami vice'ı çünkü

Miami Vice'ı izlemeyi senden daha çok istiyorum ama maalesef evde PC var internet yok 3 aylık 100mb internet paketim var Turkcell'den o da sırf foruma girebilmek için o yüzden TV'de ne bulursam onu izliyorum

Yanlız sadece Miami Vice yetmez
Kara Şimşek, Mavi Ay, McGayver hepsini yayınlasınlar

Ama eski yabancı diziler yetmez yeni yabancı dizileride yayınlasınlar

Miami Vice 2006, Knight Rider 2009, Hawaii Five, Burn Notice valla süper olur
Bonus olarak Kobra Takibi'ni de yayınlarsalar eğer Atv'de Yahşi Cazibe izlemek dışında  Star TV'den başka kanal izlemem
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2011 ; 17:18:19 Gönderen: ismailykhayrani »
İmzanız kurallara aykırı olduğu için kaldırılmıştır.

Çevrimdışı  Woldeon 

 • O'Neil Brothers
 • İleti: 28
 • Kayıt: 09/10/2011
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #10 : 11 Ekim 2011 ; 17:35:30 »
Ya off biran önce yayınlasınlar şu miami vice'ı çünkü

Miami Vice'ı izlemeyi senden daha çok istiyorum ama maalesef evde PC var internet yok 3 aylık 100mb internet paketim var Turkcell'den o da sırf foruma girebilmek için o yüzden TV'de ne bulursam onu izliyorum

Yanlız sadece Miami Vice yetmez
Kara Şimşek, Mavi Ay, McGayver hepsini yayınlasınlar

Ama eski yabancı diziler yetmez yeni yabancı dizileride yayınlasınlar

Miami Vice 2006, Knight Rider 2009, Hawaii Five, Burn Notice valla süper olur
Bonus olarak Kobra Takibi'ni de yayınlarsalar eğer Atv'de Yahşi Cazibe izlemek dışında  Star TV'den başka kanal izlemem
Kara Şimşek zaten yayınlanıyor TRT 1'de.. STAR TV sadece yayın hakkını alıp gündüz kuşağına koyacak..
Daha fazla yapım bir arada olsun diye..Bu arada Yeni Miami Vice iğrenç ötesi birşey tiksindim one öyle ya.. Miami Vice'mı Miami Kolpa mı anlamadım ben..Çocukluğumdaki Don Johnson'un Sonny Crockett'ini Kara Şimşek'in David Hasselhoff'unun Michael Knight'ını herkes çok sever ve özenip kıyafetlerini giyerlerdi :D Keten felan :D  Philip Michael Thomas da karizmaydı sonra VC ve VCS'de Lance Vance'e ses verdi.. Ama yenisi iğrenç asla izleme söyleyim ! Önce eskisini izle ki yenisini ile kıyaslayabilesin..Collin Farrel ve Jamie Foxx diye iki tane kılıbık kılıklı sevimsiz oynuyor ! Don Johnson ve Philip Michael Thomas'ın yerinin tutamazlar bile zaten 2006'da isimi yüzünden gişe yaptı izlenince pert :D Bir de diziyi yapan yapımcı yönetmen Michael Mann ve dizinin senaristi Anthony Yerkovich'in de imzası var yuhh ya :S Neyse..

TRT Kara Şimşek Sayfası Her Pazar saat 9:00 veya 10:00'da bir de tekrarı Gece 01:00 gibi felan
http://www.trt.net.tr/televizyon/sayfa/detay.aspx?pid=23552

Bu arada bu Miami Vice sayfası
http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kitap-muzik/miami-vice-tum-bolumleri-ve-genel-konusu-(duzenlendi)/

Kara Şimşek'in yenisine gelince aslında güzeldi başlangıçta Michael Arthur Knight'ın yerini oğlu Michael Traceur Knight ve KITT 2000'in yerini bir üst versiyonu yani tabiri caiz oğlu KITT 3000 dolduruyordu :D KITT olunca KARR da 3000 olacak tabi abisi ama kendini beğenmiş ve bir robot..İnsanları takmaz hatta öldüredebiliyordu !
Sonra sapıttılar hep çocukluk Aşkı Sarah ile sahneler yaptılar olayı Romantizme çevirince battı..
Bu arada İlk başlarda Michael Arthur Long yani bizim bildiğimiz adıyla TRT'de ki şuradaki http://www.trt.net.tr/televizyon/sayfa/detay.aspx?pid=23552 Michael Knight da geliyor tabi yaşlanmış.. Oğlu ile konuşması süperdi..Hatta Wilton Knight'ın ''Yalnızca tek bir kişi farklılık yaratabilir'' demişti bana kült repliğine de anlatıyor oğluna.. Oğlu Stephanie'dendi galiba onun bir videosu da var PM atayım bak istersen ya da buraya koyayım ? Stephanie düğünde öldürülüyordu.. Michael Knight ile evlenirken..David Hasselhoff Catherine Hickland ile gerçekten evliymiş ha Knightcon konusuna bak orada var o videolar burayı da doldurmayım bir de.. orada hepsi var bak şurada http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kitap-muzik/michael-knight-knightcon-festivalinde-2011/
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2011 ; 17:43:14 Gönderen: Woldeon »

Çevrimdışı Leone1905

 • Ballas
 • *****
 • İleti: 1041
 • Yüce Atatürk
 • Kayıt: 13/08/2010
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #11 : 11 Ekim 2011 ; 18:00:04 »
Star'ın kesinlikle Sihirli Annem denen saçmalığı şutlaması gerekecek daha hala sabah tekrarları veriliyor bu saçmalık Kanal d saçmalığı dizinin

Çevrimdışı  Woldeon 

 • O'Neil Brothers
 • İleti: 28
 • Kayıt: 09/10/2011
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #12 : 11 Ekim 2011 ; 18:12:30 »
Star'ın kesinlikle Sihirli Annem denen saçmalığı şutlaması gerekecek daha hala sabah tekrarları veriliyor bu saçmalık Kanal d saçmalığı dizinin
Resmi duyuru yapıldıktan sonra temizlik başlayacak hiç kuşkunuz olmasın :)
Bu arada www.startv.com.tr'ye istek sayfasına ve iletişim kısmına yüklenebildiğiniz kadar yüklenin e-mail atın Miami Vice,Kara Şimşek gibi dizileri sorun !

Çevrimdışı  IroniQ 

 • The Lost Brotherhood
 • **
 • İleti: 865
 • !!..Atam İzindeyiz..
 • Kayıt: 10/06/2010
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #13 : 11 Ekim 2011 ; 18:14:52 »
Kara Şimşek zaten yayınlanıyor TRT 1'de.. STAR TV sadece yayın hakkını alıp gündüz kuşağına koyacak..
Daha fazla yapım bir arada olsun diye..Bu arada Yeni Miami Vice iğrenç ötesi birşey tiksindim one öyle ya.. Miami Vice'mı Miami Kolpa mı anlamadım ben..Çocukluğumdaki Don Johnson'un Sonny Crockett'ini Kara Şimşek'in David Hasselhoff'unun Michael Knight'ını herkes çok sever ve özenip kıyafetlerini giyerlerdi :D Keten felan :D  Philip Michael Thomas da karizmaydı sonra VC ve VCS'de Lance Vance'e ses verdi.. Ama yenisi iğrenç asla izleme söyleyim ! Önce eskisini izle ki yenisini ile kıyaslayabilesin..Collin Farrel ve Jamie Foxx diye iki tane kılıbık kılıklı sevimsiz oynuyor ! Don Johnson ve Philip Michael Thomas'ın yerinin tutamazlar bile zaten 2006'da isimi yüzünden gişe yaptı izlenince pert :D Bir de diziyi yapan yapımcı yönetmen Michael Mann ve dizinin senaristi Anthony Yerkovich'in de imzası var yuhh ya :S Neyse..

TRT Kara Şimşek Sayfası Her Pazar saat 9:00 veya 10:00'da bir de tekrarı Gece 01:00 gibi felan
http://www.trt.net.tr/televizyon/sayfa/detay.aspx?pid=23552

Bu arada bu Miami Vice sayfası
http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kitap-muzik/miami-vice-tum-bolumleri-ve-genel-konusu-(duzenlendi)/

Kara Şimşek'in yenisine gelince aslında güzeldi başlangıçta Michael Arthur Knight'ın yerini oğlu Michael Traceur Knight ve KITT 2000'in yerini bir üst versiyonu yani tabiri caiz oğlu KITT 3000 dolduruyordu :D KITT olunca KARR da 3000 olacak tabi abisi ama kendini beğenmiş ve bir robot..İnsanları takmaz hatta öldüredebiliyordu !
Sonra sapıttılar hep çocukluk Aşkı Sarah ile sahneler yaptılar olayı Romantizme çevirince battı..
Bu arada İlk başlarda Michael Arthur Long yani bizim bildiğimiz adıyla TRT'de ki şuradaki http://www.trt.net.tr/televizyon/sayfa/detay.aspx?pid=23552 Michael Knight da geliyor tabi yaşlanmış.. Oğlu ile konuşması süperdi..Hatta Wilton Knight'ın ''Yalnızca tek bir kişi farklılık yaratabilir'' demişti bana kült repliğine de anlatıyor oğluna.. Oğlu Stephanie'dendi galiba onun bir videosu da var PM atayım bak istersen ya da buraya koyayım ? Stephanie düğünde öldürülüyordu.. Michael Knight ile evlenirken..David Hasselhoff Catherine Hickland ile gerçekten evliymiş ha Knightcon konusuna bak orada var o videolar burayı da doldurmayım bir de.. orada hepsi var bak şurada http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kitap-muzik/michael-knight-knightcon-festivalinde-2011/

Vaay demek öle ha Pm süper olur
Ben Miami Vice filmini izlemiştim aksiyon çok yoktu dramatik suç filmiydi o yüzden eskisini merak ediyorum en kısa zamanda internet kafeye gidip izliyim çok yardımcı oluyorsun internet kafeye gidip izleyesim geldi saol
Valla rezalet bir kanal olmuştu Star TV
Bir an önce şu yayın kuşaklarını hazırlasalarda izlesek ha bu arada benden başka yazan yok
İmzanız kurallara aykırı olduğu için kaldırılmıştır.

Çevrimdışı  Woldeon 

 • O'Neil Brothers
 • İleti: 28
 • Kayıt: 09/10/2011
Ynt: STAR TV'de Ferit Şahenk Dönemi
« Yanıtla #14 : 11 Ekim 2011 ; 18:19:28 »
Vaay demek öle ha Pm süper olur
Ben Miami Vice filmini izlemiştim aksiyon çok yoktu dramatik suç filmiydi o yüzden eskisini merak ediyorum en kısa zamanda internet kafeye gidip izliyim çok yardımcı oluyorsun internet kafeye gidip izleyesim geldi saol
Valla rezalet bir kanal olmuştu Star TV
Bir an önce şu yayın kuşaklarını hazırlasalarda izlesek ha bu arada benden başka yazan yok
PM'yi boşver Knigtcon konusuna bak Knightcon festivali diyor ya en alttaki link !
Neyse al:http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kitap-muzik/michael-knight-knightcon-festivalinde-2011/
Bu arada Hayırlı Olsun :D STAR TV Vikipedide de Doğuş Yayın Grubunda :D
STAR TV - Vikipedi

Bakın eski yayınlanan programlara :D
STAR TV Tarafından Yayınlanan Programların Listesi - Vikipedi
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2011 ; 18:20:59 Gönderen: Woldeon »