Haberler:

Gönderen Konu: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri  (Okunma sayısı 65585 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre

 • System
 • Üye Yöneticisi
 • *****
 • İleti: 5790
 • Emrets61
 • Kayıt: 07/07/2006Paraşüt sistemi:

Eğer paraşüt almak istiyorsanız helikoptere binebilir veya Base Jump alanlarına çıkabilirsiniz. Bunları yaptığınız takdirde otomatik olarak bir paraşüte sahip olacaksınız. Paraşütünüzü helikopterden, yükseklerden, binalardan atlayarak kullanabilirsiniz. Paraşüt Shift tuşu ile açılmaktadır. A ve D tuşları ile sağa - sola, W ve S tuşları ile öne - arkaya eğilebilirsiniz.Base Jump:
Base Jump alanları haritada
simgesi ile gösterilir. Bu simgelerin üstüne geldiğinizde E tuşuna basarak Base Jump alanlarına çıkabilirsiniz. Base Jump'lar gökdelenlerden oluşmaktadır ve amacınız belirtilen yere atlamaktır. Bunlar; checkpoint, kamyonetin arkası gibi yerler olabilir. Base Jump tamamlandığında istatistikler çıkacaktır. Ayrıca başarıyla tamamladığınız Base Jump'lar haritada gri renkte gösterilmektedir.

Sizler için hazırladığım bu haritada Base Jump alanlarını görebilirsiniz.Diskolar:

Diskolarda dans edebilir, içki yarışması yapabilir, içki içebilir veya korumalık yapabilirsiniz. Artık Liberty City'de gece hayatı yaşamak sizin de hakkınız. Şimdi gelin beraber diskoda neler yapabileceğimizi, bunların nasıl olduğunu, anlatımları görelim.

• Dans Etmek:

a) Eşli Dans: Bu dans türünde, dans sahasında boş duran kadın ile dans ediyoruz. Kadının yanına gidip E tuşuna bastıktan sonra dansa hazırız demektir. Shift'e basarak dansı başlatabiliriz. Dans başarılı geçerse karşımızdaki kadının bize sürprizi olacaktır. Şimdi eşli dans nasıl edilir bunu öğreneceğiz.

Yanda gördüğümüz dans metre her attığında W-A-S-D tuşlarından birisine basıyoruz. Kısaca dans metreye ritim uyduruyoruz. Dans metrenin altında HOLD! yazınca en son kaldığımız tuşa ortadaki süre bitene kadar basılı tutuyoruz. Süre bittikten sonra bizden mouse tuşlarına basmamızı isteyecek. Bunu istediği zaman sağ ve sol mouse tuşlarına ne kadar çok basarsanız dans metre o kadar çabuk dolar. Bu aşamaları yaptıktan sonra DANCE! yazacaktır ve başta olduğu gibi tekrardan ritim tutmaya başlamalıyız.

b) Takım Dansı: Bu dans türünde, dans sahasında boş duran kadın ile dans ediyoruz. Kadının yanına gidip E tuşuna bastıktan sonra dansa hazırız demektir. Shift'e basarak dansı başlatabiliriz. Dans başarılı geçerse karşımızdaki kadının bize sürprizinden önce takım dansı başlayacaktır. Takım dansında herkes aynı hareketleri yapmaktadır. Şimdi takım dansı nasıl olur bunu öğreneceğiz.

Bu dans türünde dans metresi bulunmamaktadır. Bu dans türünde ekranda beliren W-A-S-D ve ↑ → ↓ ← (Ok tuşları.)'na eş zamanlı basmaktır. Görünüşte eşli danstan daha kolay duruyor, fakat gerçekten daha zor. Eş zamanlı basmazsanız gerçekten gülünç bir dans yapıyor Luis. Emin olun bu dansta da çok eğleneceksiniz.

c) Rakip ile Dans: Bu dans türünde, dans sahasında boş duran kadın ile dans ederken arkadan bizi gören rakibimiz dansımızı beğenmiyor ve bize meydan okuyor. Bu dans türü takım dansına çok benzemektedir. Şimdi rakip ile dans nasıl yapılır bunu göreceğiz.

Bu dans türünde dans metresi bulunmamaktadır. Bu dans türünde ekranda beliren W-A-S-D ve ↑ → ↓ ← (Ok tuşları.)'na eş zamanlı basmaktır.• İçki İçmek:

Diskolarda bulunan barmenlerin karşısına giderek E tuşuna basarsanız bir adet içki istemiş olursunuz. Eğer içki içmekten vaz geçerseniz, barmen içkiyi verirken tekrardan E tuşuna basarak vaz geçebilirsiniz. İçkiyi içtiğimizde GTA IV'den de hatırladığımız gibi sarhoş oluyoruz. Eğer içkiyi fazla kaçırırsanız bayılıyorsunuz ve diskonun dışına atılmış bir vaziyette uyanıyorsunuz.• İçki Yarışması: Sadece Maisonette 9'da bulunur.

İçki yarışması için bizi bekleyen adamın karşısına gidip E tuşuna basıyoruz. Yarışmada şampanyayı patlatmak için mouseyi aşağı - yukarı doğru sallıyoruz. Bir süre şampanyayı çalkaladıktan sonra mouse sol tuşuna basarak şampanyayı patlatıyoruz. Patlattıktan sonra fışkırma süresince etrafınızdaki millete şampanya fışkırtabilirsiniz. Bu aşama bittikten sonra rakibimizle birlikte şampanyayı kafamıza dikiyoruz ve yarışma başlıyor. Sol altta bulunan şampanya metresindeki pembe kısım dolduğunda yarışı biz kazanırız. Mouseyi soldan sağa doğru yuvarlak olacak şekilde (Şampanya metresinde gösteriyor.) hiç durmadan çeviriyoruz. Pembe kısım git gide yükselecektir. Eğer çok hızlı çevirirseniz size uyarı verecektir. Pembe kısım doldurursanız rakibiniz, eğer yenilirseniz siz kusacaksınız. Yarışma sonrası sarhoş olacaksınız.• Güvenlik: Sadece Maisonette 9'da bulunur.

Maisonetto 9'a girdikten sonra güvenlik odasından Joni ile görüştükten sonra güvenlik görevimizi alabiliriz. E tuşuna basarak güvenlik görevimizi aldıktan sonra diskonun belirli yerlerine giderek, tespit edilen kişileri, sokak adamlarını, çirkin insanları diskodan atıyoruz. Gerçekten zevkli bir iş. Tuvaletlerde bira içen sokak adamları, kavga eden kişiler. Üstelik diskoyu kontrol ederken First Person moduna geçebiliyoruz.Son olarak diskolarımız şunlardır:


(Genel - 21:00 | 06:00)
         

(Genel - Sadece Boulevard
Baby görevinde açıktır.)

         

(Gay Club - 18:00 | 09:00)Dövüş Klübü:
Dövüş klübü haritada
simgesi ile gösterilmektedir. Haritada bu binaya gidip ara sokaktan içeri giriniz ve alt kata ininiz. Dövüşde amacınız karşıdaki adamı yenmektir. Eğer sol üstte 'Half healt' der ise karşıdaki rakibinizi yendiğinizde canınızın yarıdan az olması gerekmektedir. Şimdi nasıl dövüş yapılır bunu öğreneceğiz.

Yandaki resimde gördüğümüz gibi hedef kilitlenmiş durumda. Bunun için adamın üstüne gelip mousenin sağ tuşuna basılı tutmanız yeterli. Kilitlendikten sonra adamı dövmeye gelelim. Kilitlendikten sonra R tuşuna basarak kafa ve yumruklarımızı adama doğru sallayabiliriz. Eğer attığımız kafa tam olarak karşıdaki düşmanın burnuna denk gelirse bayılma ihtimali var. Alternatif olarak Q tuşu ile tekme atabilirsiniz. Kendinizi Space tuşuna basılı tutarak da savunabilirsiniz. En önemli kısım ise Combolar. Combolar ile düşmanları tek vuruşta öldürebilirsiniz. Bunun için Space tuşuna basılı tutarak kendimizi savunuyoruz ve düşmanımız tam atak yapacakken, aynı anda R tuşuna basıyoruz. Böylece değişik hareketler ile düşmanımızı yenmiş oluyoruz. Combolarda zamanlamaya dikkat etmek çok önemlidir.

Sizler için hazırladığım bu haritada Dövüş Klübünü görebilirsiniz.Yarış Sistemi:
Yarış yerleri haritada
simgesi ile gösterilir. Yarışlara katıldığınızda ilk olarak helikopterden paraşüt ile atlayıp, botların bulunduğu yere inersiniz. Herhangi bir bota bindikten sonra Checkpointleri takip etmeye başlarsınız. Bir süre sonra karaya varınca oradaki arabalardan birine binmeniz istenir. Arabalarda NOS Sistemi bulunmaktadır.

Yanda gördüğümüz NOS metre, NOS'un dolu olduğunu gösterir. NOS boşaldıkça yandaki kahverengi kısım azalacaktır. NOS, siz arabayı sürdükçe otomatik olarak dolacaktır. NOS, Caps Lock tuşu ile açılmaktadır. NOS'a düz yollarda basmanızı öneririm. Gerçekten kontrolü zor oluyor.

Yarış Kuralları:
• Yarış başlarken aranma seviyenizin olmaması gerekir.
• Yarışda sadece başta seçtiğiniz arabayı kullanabilirsiniz. Trafikten başka araba ile yarışa devam edemezsiniz.
• Oyuncular 10 saniye içinde arabalarına geri dönmelidir.
• Oyuncular birbirlerinin araçlarına sabotaj yapabilirler, fakat patlayıcı türü silahlar kullanamazlar.
• Oyuncular birbirlerini öldüremez.

Sizler için hazırladığım bu haritada Yarış alanlarını görebilirsiniz.Golf:
Golf klübü haritada
simgesi ile gösterilir. Simgenin üstüne gidip E tuşuna bastığınızda golf sahasına giriş yapmış olursunuz. Rakibinizle golf oynamaya hazır olduğunuzda mouse sol tuşuna basarak oyunu başlatabilirsiniz. Gelin şimdi golf nasıl oynanır öğrenelim.

Yanda gördüğünüz golf metre hedefe kilitlendiğinizde atacağınız mesafeyi gösterir. Üstte gördüğümüz siyah çizi, atacağımız yere ulaşması için gerekli hızdır. Altta gördüğümüz beyaz çizgi ise ayarlayacağımız hız. Hedefe, yani bayraklara kilitlenmek için mouseyi oynatın ve bayrağa doğru getirin. Mouse sol tuşuna basarak kilitlenin. Böylece alttaki beyaz çizgi yukarı çıkacak, tavana değip aşağı inerken gerekli hıza ulaşınca tekrardan mouse sol tuşuna basın ve gerekli hızın üstünde durdurun. Böylece topu fırlatın. Eğer top, bayrağa değerse fazladan Bonus Puan gelecektir. Hedefe kilitlenirken yakından görmek için mouse sağ tuşuna basılı tutunuz.

Sizler için hazırladığım bu haritada Golf sahasını görebilirsiniz.Siyah ekran alıyorum ve daha sonra oyun masaüstüne atarak hata veriyor. Bu sorunu nasıl çözerim ?

Bu hata genellikle ekran kartı driverlerinin güncellenmemesinden ortaya çıkıyor. Ayrıca bu hata olduğu zaman oyunun ayarlarını kısmanızda da fayda var. Ekran kartınızın sınırını geçmiş olabilirsiniz. Oyunun sizin sisteminizin minimum ayarlarına yettiğinden de emin olunuz. Ekran kartınızı güncellemek için aşağıdaki siteleri kullanabilirsiniz.

ATI

Intel

Nvidia

SiS
Nat Ayarları:

NAT ayarları oyununuza girenlerde problem olmaması için açılmalıdır. Her bilgisayarda bu geçerli değildir, ama bazı oyuncuların oyununuza girmeyi denediğinde hata aldığı olur. Oyuncunun kicklenmesine bile sebep olabiliyor. Bu sorunu çözcem için ya modeminizin DMZ'sini açın ya da aşağıdaki portları açın.

• TCP 80
• UDP 88
• UDP 3074
• TCP 3074
• UDP 53
• TCP 53


Ayrıca modeminizden uPnP'yi aktif etmenizde de fayda vardır.Oyunu Games for Windows Live'dan nasıl indirebilirim ?

Oyunu satın alabilmek için Games for Windows Live Client'ine ihtiyacınız vardır. Programa buradan ulaşabilirsiniz. GFWL hesabı oluşturduktan sonra programa giriş yaparak oyunu satın alabilirsiniz.

GFWL BilgiOyunu nasıl aktif ederim ?

Oyununuzu aldığınızda kutunun üstünde veya kitapçıkta mutlaka CD-Key bulunmalıdır. Oyununuzu yükledikten sonra oyununuza girmeyi denediğinizde karşınıza şöyle bir ekran gelecektir.Buradaki SERIAL kısmına oyununuzun CD-Key'ini yazıyoruz. Yazdıktan sonra buraya girerek Please type in your Serial: kısmına CD-Key'inizi, Your Unlock Request Code is:'e de Unlock Request Code'yi yazarak Generate butonuna tıklıyoruz. Gelen yazıyı da Unlock Code kısmına yazıyoruz. Daha sonra Activate butonuna tıklayarak oyununuzu aktif edebilirsiniz.Bahama Mamas neden kapalı ?

Bahama Mamas sadece Boulevard Baby görevinde açıktır. Görevdeki amacımız Tony'nin rakibi olan Bahama Mamas'ı kapattırmaktır. Çoklu oyuncu modunda Bahama Mamas'a ulaşabilirsiniz.Kayıtlı oyunumun yedeğini nasıl alırım/yüklerim ?

Windows XP'de:

"C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames"
klasörünün yedeğini alabilir/yükleyebilirsiniz.

Windows Vista'da:

"C:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames" klasörünün yedeğini alabilir/yükleyebilirsiniz.

Eğer indirdiğiniz save şu ad gibi ise: "SGTA400", bu dosyayı savegames klasörünün içindeki, profile2142412 gibi olan klasöre atıyoruz.

XLive klasörünün yedeğini almazsanız, yeni hesabınızda kayıtlı oyunu çalıştıramazsınız.OpenIV ve SparkIV gibi programlarla EFLC dosyalarını açamıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim ?

İlk olarak ASI Loader'i kurup, ardından buradaki FileUnlocker'i kurduktan sonra oyuna giriş yapın. Oyuna giriş yaparken bir uyarı gelecek, tamam diyip geçin. Oyun açıldıktan sonra kapanacaktır / kapatın. Böylece oyunun dosyalarını Export etmiş olacaksınız. Dosyalar SdfaDump adlı bir klasörde olacaktır. Dosyalarınızı buradan düzenleyebilirsiniz.Acil silaha ihtiyacım var. Ne yapmalıyım ?

Eğer acilen silahlara ihtiyacınız varsa telefondan Armando'yu ardından Gun Van'ı seçerek silah aracını getirtmesini isteyebilirsiniz. Araç size biraz uzak bir yerde olacaktır. Üstelik Armanda size silahları daha ucuz bir fiyata sunacaktır.Acil bir arabaya ihtiyacım var. Ne yapmalıyım ?

Eğer acilen arabaya ihtiyacınız varsa telefondan Henrique'yı, Vehicles'i ardından istediğiniz arabayı listeden seçerek, istediğiniz aracı getirtmesini isteyebilirsiniz. Arabalar oyun senaryosu ilerledikçe çoğalacaktır.Bir görevi yeniden nasıl oynarım ?

Bir görevi yeniden oynayabilmek için oyunun senaryo kısmını (%60) bitirmiş olmanız gerekiyor. Oyunun senaryo kısmını bitirdikten sonra telefonunuzda Missions diye bir seçenek açılacaktır. Telefonunuzdan bu seçeneğe girdiğinizde oyundaki tüm görevlerin isimleri ve yüzde kaç ile bitirdiğiniz yazacaktır. Bu listeden istediğiniz görevi seçerek yeniden yapabilirsiniz.Buzzard helikopterini nereden bulabilirim ?

Senaryoyu bitirdikten sonra Yusuf'un size hediyesi olan Buzzard'ı aşağıdaki haritadan bulabilirsiniz. Haritada Y harfi ile gösterilmektedir. Helikopteri aldıktan sonra bir daha aynı yerde çıkacaktır.

Sizler için hazırladığım bu haritada Buzzard'ın yerini görebilirsiniz.Yusuf'un arabasını nereden bulabilirim ?

Senaryoyu bitirdikten sonra Yusuf'un size hediyesi olan arabasını aşağıdaki haritadan bulabilirsiniz. Haritada Y harfi ile gösterilmektedir. Arabayı aldıktan sonra bir daha aynı yerde çıkacaktır.

Sizler için hazırladığım bu haritada Yusuf'un arabasının yerini görebilirsiniz.Hangi görevlerden sonra hangi silahlar evimize gelir?

Uyuşturucu Savaşları
10 Uyuşturucu savaşını tamamla. 44 Pistol.
20 Uyuşturucu savaşını tamamla. Advanced MG.
30 Uyuşturucu savaşını tamamla. Explosive Shotgun
40 Uyuşturucu savaşını tamamla. Sticky Bombs
50 Uyuşturucu savaşını tamamla. Gold SMG


Base Jumps

Tüm atlamaları tamamla. Paraşüt.

Martılar

Tüm martıları vur. Yusuf'un sahildeki inşaatına APC gelir.

Senaryo

Hikayeyi bitir. Yusuf'un helikopter alanına Gold Buzzard gelir.
Hikayeyi bitir. Gold Super Drop Diamond Yusuf'un evin önüne gelir.
Hikayeyi bitir. Henrique'den telefonla APC isteyebiliriz.
Hikayeyi bitir. Armando Gold SMG satışına başlar.
%100 bitir. Cephane sınırı kaldırılır.


Diğer bir çok şey ana oyun GTA IV ile aynı olduğundan buradaki konuyu inceleyiniz.
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2011 ; 20:57:08 Gönderen: Emre »Reklamlar


Çevrimdışı M@sterKiLLeR

 • The Lost Brotherhood
 • **
 • İleti: 1078
 • GTA V
 • Kayıt: 17/12/2009
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2010 ; 22:47:15 »
bi şey sorucam hercules gay club mı? ;D

Çevrimdışı M@sterKiLLeR

 • The Lost Brotherhood
 • **
 • İleti: 1078
 • GTA V
 • Kayıt: 17/12/2009
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2010 ; 22:51:18 »
hayır xbox360 da oyunu oynarken o kulübe girdim baktım bir sürü gay var.Ondan dedim.Gay tony nin bir görevinde oraya  gidiyoz luis lopez gay club felan diyo.

Çevrimdışı eRkistreet.

 • Los Santos Vagos
 • *****
 • İleti: 1728
 • Kayıt: 27/07/2009
  • Sosyopol | Politika, Felsefe, Tarih, Sosyoloji, Din, Bilim, Edebiyat
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #3 : 01 Şubat 2010 ; 23:15:52 »
bi şey sorucam hercules gay club mı? ;D
Evet Tony Prince'nin Gay Klübü.

Çevrimdışı M@sterKiLLeR

 • The Lost Brotherhood
 • **
 • İleti: 1078
 • GTA V
 • Kayıt: 17/12/2009
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #4 : 01 Şubat 2010 ; 23:17:47 »
1-Birde ben oyunu bitirdim bahama Mamas hala kapalı gece saat 00:00 gidiyom kapalı yine sebebi nedir?
2-Maisonette 9 güvenlik görevlisi olarak nasıl çalışıyoz
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2010 ; 23:26:08 Gönderen: Kudret35 »

Çevrimdışı Berkince

 • Trevor Philips Industries
 • ***
 • İleti: 1876
 • Eski Rumuz: Brkstyle
 • Kayıt: 19/05/2009
  • Ödüller
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #5 : 01 Şubat 2010 ; 23:37:06 »
1-Ben hep maisonette'ye gittiğim için yorum yapamayacağım ama xboxu açar bakarım söylerim bir ara.
2-Bazı özel kişiler var male veya female gibi onların yanına gittiğimizde oluyor o kişilerin işaretleri eyer gece klüplerinin içinde ise.

Çevrimdışı M@sterKiLLeR

 • The Lost Brotherhood
 • **
 • İleti: 1078
 • GTA V
 • Kayıt: 17/12/2009
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #6 : 01 Şubat 2010 ; 23:39:08 »
saol bu arada gta ballad of gay tony oyununa özel gariplikler departmanı açtım 1 tane gariplik buldum. oyunuda bitirdim

Çevrimdışı Berkince

 • Trevor Philips Industries
 • ***
 • İleti: 1876
 • Eski Rumuz: Brkstyle
 • Kayıt: 19/05/2009
  • Ödüller
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #7 : 01 Şubat 2010 ; 23:42:11 »
O garipliği dur tahmin edeyim televizyonun yanında evimizde xbox 360 var . ?? =D

Çevrimdışı Lynx

 • The Families
 • ******
 • İleti: 9684
 • Vote or else!
 • Kayıt: 07/02/2008
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #8 : 02 Şubat 2010 ; 09:27:09 »
 "Paraşüt nasıl alınır?" ' ı merak ediyordum. Sağol. Oyuna başlar başlamaz ilk işim Base Jump yapmak.
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2010 ; 09:44:42 Gönderen: Lynx »

Çevrimdışı M@sterKiLLeR

 • The Lost Brotherhood
 • **
 • İleti: 1078
 • GTA V
 • Kayıt: 17/12/2009
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #9 : 03 Şubat 2010 ; 23:28:25 »
 SIKÇA SORULAN SORU
-Nasıl clubte koruma oluruz?
cevap:Zaten haritada yeri ver club managent diye clube girin bir simge var o simgeye yaklaşın.Orda bi kapı var managent only yazıyor o kapıya girin bir kız oturuyo onun yanına gidin  XBOX360 LB PCDE büyük ihtimal E tuşu olur  basın.Ve pembe yerlere gidip clubü kontrol edin.

Çevrimdışı Emre

 • System
 • Üye Yöneticisi
 • *****
 • İleti: 5790
 • Emrets61
 • Kayıt: 07/07/2006
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #10 : 27 Nisan 2010 ; 15:52:57 »
Konu baştan yazıldı. :helal:


Çevrimdışı Mercurial

 • The Families
 • ******
 • İleti: 2687
 • 3D Artist.
 • Kayıt: 05/07/2009
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #11 : 27 Nisan 2010 ; 16:04:50 »
Harika konu fakat hepsini oynayarak keşfettim :)

Çevrimdışı Mert

 • The Families
 • ******
 • İleti: 6881
 • Kayıt: 06/12/2009
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #12 : 27 Nisan 2010 ; 16:10:51 »
''-Dans başarılı geçerse karşımızdaki kadının bize sürprizinden önce takım dansı başlayacaktır'' demişşsin ama kadınla dansım başarılı geçtikten sonra WC ye götürüyo :D Nası yapıcaz ?

Çevrimdışı Emre

 • System
 • Üye Yöneticisi
 • *****
 • İleti: 5790
 • Emrets61
 • Kayıt: 07/07/2006
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #13 : 27 Nisan 2010 ; 16:13:34 »
Bazen denk geliyor takım dansına. Her zaman değil. Eğer denk gelirse sürprizden önce takım dansı oluyor. Takım dansından sonra sürpriz olmuyor sanırım.


Çevrimdışı Lille

 • Los Santos Triads
 • ****
 • İleti: 1922
 • Kayıt: 16/01/2006
Ynt: GTA: Ballad of Gay Tony Sıkça Sorulan Sorular ve Çözümleri
« Yanıtla #14 : 27 Nisan 2010 ; 16:49:58 »
Güzel konu olmuş,eline sağlık Emre.